Czerwcowe tematy – nie przegap!

0

Czerwiec był bogaty w wydarzenia, na które warto zwrócić uwagę.

Przede wszystkim to dobre wiadomości dotyczące jakości i skuteczności oprogramowania AVG. Dwie niezależne organizacje: AV Test Institute i miesięcznik Komputer Świat ogłosiły wyniki kolejnych testów oprogramowania antywirusowego. Produkty AVG uplasowały się w czołówce, zdobywając uznanie specjalistów od bezpieczeństwa IT.

Więcej o testach na http://dystronet.pl/avg-free/ oraz http://dystronet.pl/avg-antivirus-business-doskonalym-wynikiem-niezaleznych-testach/.

Czerwiec przyniósł również zmiany w naszym modelu współpracy. Na podstawie wypełnionej przez Was ankiety przygotowaliśmy rozwiązania, o które w niej prosiliście.

Na początek było to webinarium o phishingu (dziękujemy za zainteresowanie i udział!), na dniach będą również dostępne materiały marketingowe (m.in. mailingi dla klientów). Już dzisiaj możecie pobrać dziennikarskie recenzje dotyczące oprogramowania (http://dystronet.pl/opinie-dziennikarzy-o-avg/).

Od czerwca ruszyliśmy również z serią wywiadów z partnerami CORE. Zachęcamy do lektury pierwszego z nich (http://dystronet.pl/wywiad-at-computers/).

Zorganizowaliśmy również słoneczną promocję dla partnerów handlowych, z atrakcyjnymi nagrodami.

W czerwcu sporo się działo również na Trybie Awaryjnym, jak zawsze zachęcam do dzielenia się tymi artykułami z klientami:

Zachęcamy do bieżącego śledzenia pojawiających się treści i dzielenia się nimi ze swoimi klientami!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.