Dwustopniowa weryfikacja plus bezpieczeństwo na Facebooku

0

W ostatnim czasie nagraliśmy dwa filmiki instruktażowe dla wszystkich użytkowników AVG, które mogą przypaść do gustu Waszym klientom. Pierwszy dotyczy dwustopniowej weryfikacji kont w popularnych serwisach takich jak GMAIL, Dropbox czy Facebook. Dla tego ostatniego, dodatkowo, przygotowaliśmy materiał mówiący o możliwych ustawieniach bezpieczeństwa na stronie.

Cały tekst o dwustopniowej weryfikacji znajduje się tutaj.
Tutaj znajdują się ustawienia bezpiecznego Facebooka.

Co się tyczy dwustopniowej weryfikacji, pokazujemy jak to działa krok po kroku na wyżej wymienionych stronach. Chcieliśmy zainteresować ludzi zwiększeniem własnego bezpieczeństwa, ale też większą własną kontrolą nad posiadanymi kontami. W obecnych czasach, kiedy wykradane są nasze dane logowania, ciężko spamiętać czy nie użyliśmy tego samego adres E-mail i hasła gdzieś jeszcze. Dwustopniowa weryfikacja to niesamowite narzędzie, które przyda się każdemu. Warto o nim wiedzieć i warto dzięki nam szybko znaleźć do niego drogę. Zachęcamy również do tokenów w postaci aplikacji na smartfony. Uważamy, że to najwygodniejsze rozwiązanie, co powinno przekonać Waszych klientów.

Skoro zaczęliśmy już temat Facebooka postanowiliśmy pokazać użytkownikom co mogą sami zrobić żeby zwiększyć własne bezpieczeństwo i ochronę. Dodatkowo dowiedzą się z filmiku jak zwiększyć anonimowość i nie pozwolić, by każdy mógł dowiedzieć się rzeczy nieprzeznaczonych dla szerszej publiczności. Co więcej, radzimy jak zablokować niechcianych użytkowników. Wszystko to w krótkim wideo, które można sobie puścić i razem z nami krok po kroku zmieniać dostępne opcje.

Uważamy, że im większa samoświadomość ludzi tym lepiej. Nie każdy słyszał o dwustopniowej weryfikacji. My zachęcamy by z niej korzystać, gdyż rozwiązanie to jest proste, darmowe i skuteczne. Co do Facebooka, to nie łatwo dostać się do tych opcji, gdy się o nich nie wie. My po prostu pokazujemy jak to zrobić. Naszym zdaniem, użytkownicy będą zadowoleni z takiego przeszkolenia.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.