Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

0

Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG to nasz kolejny, unikalny projekt, za pomocą którego staramy się wyjść na przeciw potrzebom użytkowników.

To seria artykułów, informacji i infografik, skierowanych dla użytkowników indywidualnych AVG – dotyczy najczęściej spotkanych problemów związanych z bezpieczeństwem w Internecie i codziennego użytkowania komputera.

Wpisy są skierowane przede wszystkim do użytkowników, którzy nie są specjalistami w obsłudze komputerów. Odpowiadamy w nich najważniejsze pytania, jakie pojawiają się w codziennym korzystaniu z wszystkich dobrodziejstw informatyki:

  • Wyjaśnienie co to są wirusy
  • Jak działa Firewall
  • Czy Policja wymusza okupy przez internet?
  • Jak skonstruować bezpieczne hasło
  • Jak robić bezpiecznie zakupy przez internet

Cała Encyklopedia Bezpieczeństwa jest dostępna na Blogu AVG (skierowanym do użytkowników indywidualnych).

Oprócz tego, każda osoba, która zapisze się do newslettera, będzie otrzymywała informacje w opracowanej i skondensowanej formie na skrzynkę e-mail.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi tekstami w Encyklopedii, dzielenia się nimi z Państwa klientami (a, kto wie, może i podreperowania swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w IT).

 

 

 

 

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.