Filmy o funkcjach AVG

0

Dla naszych partnerów mamy kolejne materiały marketingowe do wykorzystania. Przygotowaliśmy kilka filmów, które przedstawiają funkcje programów antywirusowych AVG. Te krótkie prezentacje doskonale sprawdzą się w roli edukacyjnej (pokazanie użytkownikom co to za funkcja i jak chroni komputer), marketingowej oraz promocyjnej (jest okazja by napisać do klientów i przypomnieć im jak dobrze są chronieni).

Filmy o funkcjach AVG

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Co to za filmy i jakie funkcje opisują?

Filmy są krótkimi prezentacjami z lektorem. Każdy z nich opisuje jedną z funkcji programów antywirusowych AVG, pokazując zagrożenie i sposób w jaki dana funkcja przed nim chroni. Wszystko to w zaledwie kilkadziesiąt sekund – bez przynudzania i poważnych opisów.

  • Ochrona przed ransomware. Ransomware to oprogramowanie tworzone przez hakerów, które szyfruje pliki na dysku użytkownika i żąda okupu za ich odkodowanie. Antywirusy AVG chronią przed próbami przejęcia dostępu do dysku. Więcej info>>>

  • Zapora ogniowa, czyli firewall. Jest strażnikiem systemu – pilnuje by nikt nieproszony nie dostał się na dysk, blokując próby włamania się do komputera. W programach AVG dostępna jest udoskonalona wersja. Więcej info>>>

  • Ochrona przed fałszywymi stronami. Antywirus kontroluje każdą ze stron www przed załadowaniem, dzięki czemu może ostrzec użytkownika, gdy jest ona fałszywa.
    Więcej info>>>

Jak można wykorzystać filmiki?

  • Dodać na swojej stronie, na aukcji Allegro itp. co pozwoli internautom poznać funkcje programów AVG i uświadomić sobie jak bardzo są przydatne w domu i w firmie.
  • Wykorzystać jako pretekst do mailingu do klientów, by przypomnieć im o antywirusach i zbudować dobre relacje biznesowe.
  • Wrzucić na swój profil na Facebooku w celach edukacyjnych i promocyjnych.

Jak osadzić film z Youtube na stronie?

Kliknij prawym przyciskiem myszy na filmie – wyświetli się menu. Wybierz opcję skopiuj kod do umieszczenia na stronie i następnie wklej go w edytorze html swojej strony.

To jednak nie wszystko. W przygotowaniu są kolejne filmy, również dla produktów Avast.

A jeżeli potrzebujecie czegoś innego, opisu konkretnej funkcji – po prostu do nas napiszcie. Udostępniamy również pliki źródłowe. W tej sprawie skontaktujcie się ze swoim opiekunem.

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.