Przedstawiamy filmy promocyjne i edukacyjne dla antywirusów Avast

0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przedstawiamy kolejny pakiet filmów dotyczących funkcji dystrybuowanych przez nas antywirusów. Tym razem jest to opis narzędzi dostępnych w programach Avast dla firm i użytkowników indywidualnych (filmy o AVG znaleźć można TUTAJ).

Co to za filmy?

Filmy są krótkimi prezentacjami dotyczącymi wybranej funkcji antywirusów Avast. Ich celem jest pokazanie jakie zagrożenia czyhają na firmy i użytkowników prywatnych w sieci oraz w jaki sposób opisywane narzędzie pozwala się przed nimi zabezpieczyć.

Filmy są skutecznym narzędziem marketingowym. Dzięki temu, że odnoszą się do sytuacji z którymi codziennie styka się każde przedsiębiorstwo, łatwo trafiają do odbiorców. Z jednej strony uświadamiają im, że również oni nie są chronieni w 100%, a z drugiej uczą jak lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Jakie funkcje są opisane w filmach?

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Ochrona przed ransomware

Ochrona przed ransomware – narzędzie, które uniemożliwia uruchomienie i działanie programom typu ransomware, czyli takim, które szyfrują dane na dysku, a potem żądają zapłaty za ich odkodowanie.

VPN – wirtualna sieć prywatna


VPN – funkcja pozwalająca na bezpieczne łączenie się z siecią nawet w sieciach otwartych oraz ukrywanie swojej aktywności online. Pomaga chronić prywatność i uniemożliwia śledzenie użytkownika w Internecie.

Aktualizacja oprogramowania


Aktualizacja oprogramowania – narzędzie pozwalające automatycznie aktualizować zainstalowane programy, by zapewnić jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i pracę na najnowszej wersji aplikacji.

Monitorowanie zachowań

Monitorowanie zachowań – przyglądanie się przez antywirus wszystkiemu co dzieje się na dysku i w Internecie w czasie rzeczywistym. Ułatwia to szybką reakcję na podejrzane zachowanie plików lub aktywację wirusa.

Menedżer haseł


Menedżer haseł – wirtualny sejf w którym można w 100% bezpiecznie przechowywać hasła, bez konieczności pamiętania każdego z nich.

Ochrona kamery


Ochrona kamery – narzędzie sprawdzające czy nikt nie wykorzystuje kamery internetowej do podglądania użytkownika.

Weryfikacja stron www


Weryfikacja stron www – funkcja pozwalająca bezpieczniej surfować w Internecie. Dzięki wstępnemu sprawdzaniu wczytywanych stron pod kątem infekcji, złośliwego kodu i zawirusowanych plików do pobrania pomaga szybko zareagować na niebezpieczeństwo.

Niszczarka plików


Niszczarka plików – działa jak klasyczna niszczarka. Nie pozwala odzyskać plików które są poufne i nie powinny się dostać w cudze ręce.

Środowisko testowe


Środowisko testowe – narzędzie do bezpiecznego otwierania plików i załączników z nieznanego źródła, nie pozwalające na przypadkowe zainfekowanie systemu wirusem.

Osobne dwa filmy dotyczą dwóch programów antywirusowych dla firm: Avast Business Pro Plus oraz Avast Internet Security. Znajdziecie je poniżej.

Avast Business Pro Plus

Avast Internet Security

Jak zostać naszym partnerem biznesowym?

A dla wszystkich, którzy zastanawiają się co daje bycie naszym partnerem biznesowym, mamy film pokazujący zalety współpracy. Co można zyskać jako reseller oprogramowania Avast i AVG?

Jak można wykorzystać filmiki?

  • Dodać na swojej stronie, na aukcji Allegro itp. Pozwoli to internautom poznać funkcje programów Avast i uświadomić sobie jak bardzo są przydatne w domu i w firmie.
  • Wykorzystać jako pretekst do mailingu do klientów, by przypomnieć im o antywirusach i zbudować dobre relacje biznesowe.
  • Wrzucić na swój profil na Facebooku w celach edukacyjnych i promocyjnych.

Jak osadzić film z Youtube na stronie?

Kliknij prawym przyciskiem myszy na filmie – wyświetli się menu. Następnie wybierz opcję skopiuj kod do umieszczenia na stronie i wklej go w edytorze html swojej strony.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z filmami opisującymi funkcje antywirusów AVG.

A jeżeli potrzebujecie czegoś innego, opisu konkretnej funkcji – po prostu do nas napiszcie. Co więcej, możemy udostępnić również pliki źródłowe. W tej sprawie skontaktujcie się ze swoim opiekunem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.