Firma CORE wieloletnim partnerem Stowarzyszenia „Nasza Alternatywa”

0

Firma CORE, oficjalny dystrybutor produktów Norton, Avast i AVG w Polsce, od 2015 roku wspiera działalność Stowarzyszenia „Nasza Alternatywa” z Leszna, zajmującego się przeciwdziałaniem uzależnieniom, patologii społecznej i zaburzeniom zdrowia psychicznego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Wsparcie polega na nieodpłatnym udostępnianiu pakietu ochrony antywirusowej.

Misja Stowarzyszenia „Nasza Alternatywa”

Stowarzyszenie z Leszna wspiera dzieci, młodzież oraz dorosłych w walce z patologiami społecznymi, uzależnieniami i zaburzeniami zdrowia psychicznego. Prowadzi też działania profilaktyczne, mające na celu edukowanie o zdrowym trybie życia i poprawie zdrowia psychicznego.

CORE od wielu lat wspiera działalność stowarzyszenia

Firma CORE, oficjalny dystrybutor produktów Norton, Avast i AVG w Polsce, wspiera działalność stowarzyszenia już od 2015 roku. Partnerstwo polega na nieodpłatnym udostępnianiu licencji na pakiet antywirusowy AVG Ultimate Multidevice, w skład którego wchodzi:

  • AVG Internet Security – zapewnia ochronę online przed złośliwym oprogramowaniem
  • AVG TuneUp – optymalizuje system i poprawia wydajność komputerów stowarzyszenia
  • AVG AntiTrack – przeciwdziała śledzeniu online
  • AVG Secure VPN – zapewnia prywatne połączenie z internetem

Więcej na temat partnerstwa można przeczytać tutaj.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.