Rusza II edycja „Moich Małych Standardów”

0

„Moje małe standardy” to cykl szkoleń, które przygotowałem z myślą o swoich partnerach handlowych i ich pracownikach.

To doskonała okazja by zwiększyć wiedzę z zakresu skutecznej sprzedaży oraz komunikacji z klientem.

Poprzedni cykl cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem resellerów AVG, dlatego dla wszystkich, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w spotkaniach „na żywo”,  startujemy z kolejną, specjalną edycją. Oczywiście zapraszam również osoby, które brały udział w naszych poprzednich webinariach – to doskonała okazja, by odświeżyć nabytą wiedzę.

Od czego zaczniemy? Zajmiemy się tematem siorbania z chochli – czyli poruszymy temat sprzedaży i klienta.

Czy wiesz jaki produkt jest najważniejszy w procesie sprzedaży? Ktoś mógłby odpowiedzieć – „ten, który  klient chce kupić”.

A gdyby się okazało, że to nieprawda?

Najważniejszy produkt jaki powinieneś sprzedać klientowi, to nie ten, na którym bardzo mu zależy, ale ten, na którym masz największy zysk.

Czy jednak wiesz jak go do takiego zakupu przekonać?

Jeżeli nie – zapraszam na webinarium!

Jeżeli wiesz – również zapraszam, to będzie doskonała okazja do wymiany doświadczeń.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 22 kwietnia i godzinie 9.00. Będzie to szkolenie online, nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji na swoim komputerze – wystarczy zwykła przeglądarka.

Dla naszych resellerów szkolenie jest całkowicie za darmo! (link z informacją otrzymasz na swój e-mail).

Jeżeli jeszcze  nie jesteś naszym resellerem – szybko się zarejestruj. Na Twoją skrzynkę pocztową wyślemy informację z linkiem, który należy kliknąć w dniu szkolenia.

Do zobaczenia we wtorek!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.