Infografiki do szkoleń i nowości w dziale „Pobierz”

0

W ramach odświeżania tematyki szkoleń z cyklu Moje Małe Standardy – dodaliśmy możliwość pobrania infografik, które są doskonałym uzupełnieniem wiedzy przekazanej w szkoleniach.

Infografiki przygotowaliśmy specjalnie dla resellerów AVG – w sposób przejrzysty i klarowny prezentują najważniejsze rzeczy, o których opowiadał Rafał Judek podczas Waszych spotkań.

Infografiki zamieściliśmy w odpowiedniej, dużej rozdzielczości, więc nie będziecie mieli problemu z wydrukowaniem:

Co na nich znajdziecie?
  • 10 skutecznych sposobów na zbudowanie szybkiej relacji z klientem – kilka prostych porad, które sprawią, że klient będzie w Was dostrzegał nie tylko sprzedawcę, ale przede wszystkim partnera. A to zdecydowanie zwiększy szansę na sprzedaż.
  • 30 złotych słów sprzedażowych – czyli zestaw słów, które każdy sprzedawca musi znać. Warto o nich pamiętać, kiedy rozmawiacie z klientem i konstruujecie ofertę handlową.
Jak je zdobyć?

Wystarczy wejść na naszą stronę z materiałami ze szkoleń AVG. Osoby, które już wcześniej się zarejestrowały – wystarczy, że podadzą hasło, które otrzymały wcześniej na e-mail.

Jeżeli ktoś się rejestruje pierwszy raz – uspokajam :), cały proces trwa dosłownie kilka sekund: w okienku formularza wystarczy podać swój adres e-mail, następnie na skrzynkę pocztową otrzymacie hasło. Po wprowadzeniu je w odpowiednie miejsce na stronie, całkowicie za darmo, otrzymacie dostęp nie tylko do infografik – ale też pierwszych dwóch filmów.

Kolejną nowością jest fakt, że zmieniliśmy sposób odtwarzania filmów video z naszymi webinariami – do tej pory trzeba je było pobrać na dysk i otworzyć.

Teraz wszystko dzieje się automatycznie – film otwiera się bezpośrednio na stronie, więc znikają wszystkie problemy z renderowaniem i odpowiednimi kodekami do obrazu.

Oczywiście, jeżeli ktoś by chciał zdobyć webinarium 'na własność’, żeby móc je odtworzyć w dowolnej chwili – nie ma żadnego problemu – proszę się skontaktować ze swoim opiekunem handlowym.

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.