2 nowe infografiki uzupełniające wiedzę ze szkoleń można już pobrać!

0

W dziale szkoleń i materiałów szkoleniowych pojawiły się 3 nowe infografiki – stanowią doskonałe uzupełnienie treści przekazanych przez Rafała podczas webinariów, jakie przygotowaliśmy dla naszych partnerów handlowych.

Nie musisz nic spisywać, pamiętać 0 kartkach i notatkach, czy szukać najważniejszych fragmentów – infografiki są przygotowane w formacie A4, więc łatwo można je wydrukować i trzymać w podręcznym miejscu.

Materiały zawierają samą skondensowaną wiedzę – wybraliśmy esencję merytorycznych argumentów, które szybko pomogą Ci podczas rozmowy z klientem.

Pobierz materiały:

9 skutecznych sposobów zamykania sprzedaży

4 rodzaje klientów

Pamiętaj, że infografiki stanowią uzupełnienie szkoleń przygotowanych dla naszych partnerów handlowych – maksimum wiedzy wydobędziesz z nich po obejrzeniu webinarium.

Szkolenia (całkowicie za darmo) znajdziesz tutaj > kliknij i obejrzyj szkolenia CORE AVG.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.