Pobierz Instrukcje instalacji wszystkich programów od AVG i Avast

0

Dzięki nowej funkcjonalności panelu Dystronet.pl dostępne są nowe materiały marketingowe. Są to instrukcje instalacji i przedłużania licencji dla wszystkich programów AVG i Avast. Znaleźć je można w zakładce dokumenty PDF.

Każda instrukcja opisuje sposób zainstalowania jednego z programów dostępnego w ofercie CORE. Krok po kroku prowadzi użytkownika przez poszczególne etapy uruchamiania aplikacji, podpowiadając które opcje wybrać i jak zakończyć instalację z sukcesem.

Dodatkowo dorzuciliśmy na Dystronet.pl wytyczne jak przedłużyć licencję posiadanego już programu (dla wszystkich wersji programów AVG i Avast). Pozwoli to Państwa klientom samodzielnie aktywować licencję po zakończeniu okresu jej obowiązywania.

Przypominamy, że wszystkie oryginalne materiały marketingowe są gotowe do pobrania wyłącznie na panelu Dystronet.pl. Śmiało można je pobierać, wykorzystywać na swoich stronach oraz przesyłać je klientom.

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.