Jak zarabiać na antywirusach? Nowe szkolenie CORE!

0

Już we wtorek 17.11 zapraszamy na kolejne szkolenie z jesiennego cyklu szkoleń dla parterów CORE. Tematem będzie zarabianie na sprzedaży programów antywirusowych.

Agenda szkolenia

Podczas szkolenia przedstawimy Państwu możliwości i korzyści jakie daje współpraca przy dystrybuowaniu oprogramowania antywirusowego AVG i Avast. To nie tylko prowizja za sprzedane programy, ale również szereg dodatkowych bonusów.

Wśród nich warto wymienić chociażby bezpłatny antywirus dla partnera CORE przez cały okres współpracy (otrzymują Państwo wybraną przez siebie wersję programu AVG lub Avast) oraz wsparcie techniczne po polsku. Dodatkowo pomagamy Państwu dobrze zaprezentować programy AVG i Avast, dostarczając materiały marketingowe – teksty, grafiki, informacje o aktualizacjach i funkcjach programów, filmy i infografiki oraz oczywiście materiały fizyczne, ulotki gadżety czy boxy reklamowe.

Partnerzy CORE mogą również liczyć na atrakcyjną ofertę cenową na sprzedawane produkty. Zapewniamy wysokie rabaty (także sektorowe i rabaty specjalne), hurtowe zakupy oprogramowania oraz system blokad. Program partnerski CORE umożliwia także zarabianie na indywidualnym linku, bez konieczności aktywnego działania na rzecz sprzedaży.

O tych (i innych) sposobach zwiększania sprzedaży będziemy mówić na wtorkowym szkoleniu. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szkolenie – zapisy

Uczestniczenie w szkoleniu wymaga wcześniejszego zapisania się – można to zrobić TUTAJ.

Więcej informacji o cyklu jesiennych szkoleń dla partnerów CORE – w tym artykule.

W razie pytań zachęcamy do skontaktowania się ze swoim opiekunem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.