Klient pod kontrolą – nowa seria szkoleń CORE!

0

Czy jest coś, co mogę poprawić w mojej sprzedaży? W jaki sposób zwiększyć efektywność rozmów z klientami?  Czy bez nakładu finansowego, mogę poprawić wyniki mojej sprzedaży? Jak tego dokonać?

Odpowiedź na wszystkie pytania brzmi: TAK!

Dzięki nowemu, darmowemu szkoleniu CORE Klient pod kontrolą.

Szkolenie ma na celu przedstawić aspekty prowadzenia rozmów handlowych. Przedstawienie na przykładach  błędów sprzedawców i sposoby ich uniknięcia. Efekty rozmów sprzedażowych, które interesują nas najbardziej. Zwiększenie skuteczności rozmów handlowych.

Plan webinarium:

  1. Wprowadzenie
  2. Omówienie poszczególnych etapów rozmowy handlowej
  3. Potrzeby, a język korzyści. Jak zbierać i wykorzystywać informację.
  4. Newralgiczne momenty sprzedaży.

Przed szkoleniem koniecznie przejrzyjcie moje artykuły zamieszczone na Blogu handlowym CORE – będą stanowiły doskonałe uzupełnienie tego, o czym będziemy rozmawiać.

Szkolenie odbędzie się w najbliższy piątek 20 lutego o godz. 11.00. 

Żeby się zapisać wystarczy wysłać e-mail o treści „szkolenie” na adres szkolenie@core.com.pl Można się również skontaktować ze swoim opiekunem handlowym CORE.

Szkolenie będzie prowadzone online, żeby wziąć udział, nie trzeba instalować żadnych dodatkowych aplikacji – wystarczy komputer podłączony do internetu.

Liczba miejsc ograniczona!

Nie czekaj, zapisz się teraz i widzimy się w piątek.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.