Klient pod kontrolą część 1 – infografiki do pobrania

0

Można już pobrać materiały dotyczące szkolenia handlowego, które odbyło się dla naszych partnerów w marcu – są to dwie infografiki podsumowujące całą przekazaną wiedzę.

W pierwszej znajdziecie informacje dotyczące 5 etapów sprzedaży, rozmowy z klientem, metod na prowadzenie konwersacji, a także, co bardzo ważne – sposobów na zamknięcie sprzedaży.

Druga infografika zawiera ponad 30 kluczowych zwrotów, które można wykorzystać w trakcie procesu sprzedaży. Zdania podzieliliśmy tak, by można je było dopasować do poszczególnych etapów rozmowy handlowej. Kontekst zwrotów staraliśmy się nieco uogólnić, by stały się konkretną bazą do tworzenia Waszych schematów negocjacji handlowych.

Oba dokumenty przygotowaliśmy w formacie A4 – więc bez problemu można je wydrukować i przechowywać gdzieś pod ręką (lub przywiesić na ścianie, niedaleko monitora, tak by je mieć cały czas przed oczami) – mam nadzieję, że przydadzą się Wam w codziennych bojach handlowych 🙂

W kwietniu odbędzie się drugie szkolenie z cyklu Klient pod kontrolączyli skondensowana wiedza dotycząca sprzedaży bezpośredniej. By w nim wziąć udział wystarczy zarejestrować się na naszej stronie lub skontaktować z dedykowanym opiekunem handlowym CORE-AVG.

O terminie szkolenia będziemy informowali w mailingu oraz na blogu Dystronet.pl.

Tutaj znajdują się inne materiały (infografiki oraz materiały video) z poprzednich szkoleń handlowych.

Oczywiście zachęcam do komentowania i podzielenia się Waszą wiedzą oraz doświadczeniami – najlepiej w komentarzach pod artykułem, tak by były widoczne dla wszystkich.

Kliknij w poniższe linki i pobierz infografiki:

 

Infografika-CORE-5-etapów-sprzedaży

Infografika-CORE-30-magicznych-zwrotów-handlowych

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.