Kompendium cyberbezpieczeństwa dla małych i średnich firm

0

Chcieliśmy zwrócić Waszą uwagę na ciekawy artykuł dotyczący bezpieczeństwa firm, opublikowany na Trybie Awaryjnym. Omawia on kompleksowe zabezpieczenia firmy przed cyberatakami, pokazuje sposoby chronienia prywatności i poufnych danych, jak również zajmuje się konkretnymi problemami związanymi z polityką cyberbezpieczeństwa MŚP.

Zachęcamy do przeczytania go i przekazania linka swoim klientom.

Cyberbezpieczeństwo małych firm

W artykule piszemy o tym jak można wprowadzić procedury bezpieczeństwa w małej firmie bez pomocy specjalistów. Wiedza została ujęta w 13 praktycznych porad, dzięki czemu jest zrozumiała dla każdego, również dla laika.

Pokazujemy sposoby działania hakerów oraz rozwiązania pozwalające zablokować ich aktywność. Uczymy jak stworzyć skuteczne procedury bezpieczeństwa, wartościowe kopie zapasowe oraz efektywną politykę haseł. Poruszamy również aktualne tematy, takie jak praca zdalna i zabezpieczenie osób w ten sposób wykonujących swoje obowiązki.

Dlaczego warto go przeczytać?

Wasi klienci znajdą w nim nie tylko wiedzę na powyższe tematy, ale również konkretne, praktyczne rady jak chronić swoją firmę, przygotować strategię i procedury oraz czego unikać. To wartościowe kompendium dla właścicieli MŚP.

Do lektury zachęcamy również naszych resellerów. W artykule załączyliśmy linki do rozbudowanych informacji dotyczących wybranych problemów bezpieczeństwa, co może być dla Was ciekawe (część rzeczy warto sobie odświeżyć).

Tekst może stać się także sposobem na utrzymanie relacji z klientem: zachęcić osoby nieprzekonane do zakupu odpowiedniego oprogramowania, a posiadaczy antywirusów poinformować o możliwości zwiększenia poziomu bezpieczeństwa swoich danych.

Zapraszamy na Tryb Awaryjny. 

Artykuł można wykorzystać w formie newsletterów, informacji lub fragmentów opisów na strony.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.