Koniec sprzedaży AVAST Internet Security i AVAST Premier

0

Z końcem kwietnia wycofujemy z naszej oferty dwa programy dla użytkowników domowych: Avast Internet Security i Avast Premier. Zastąpi je Avast Premium.

Avast Premium jest rozwiązaniem, które pozwala zabezpieczyć wiele urządzeń (maksymalnie 10) w cenie jednej licencji. Współpracuje z wieloma systemami – zarówno z rodziny Windows i Android, jak również z urządzeniami Mac.

Oprócz skutecznego skanera opartego o sprawdzony silnik Avast, Premium ma rozbudowane zabezpieczenia poczty i Internetu. Pozwala na bezpieczne korespondowanie (wychwytując spam, podejrzane załączniki i wirusy w wiadomościach) oraz surfowanie w sieci. Monitoruje strony pod kątem infekcji, blokuje próby pobrania wirusa na komputer użytkownika, zapewnia bezpieczne e-transakcje oraz korzystanie z bankowości.

Jego zaletą jest również dyskretne działanie w tle (nie przeszkadza w pracy i zabawie online) oraz kilka przydatnych funkcji, dzięki którym prywatność użytkownika podlega rozszerzonej ochronie. Warto wymienić tu m.in. zabezpieczenie kamery przed nieautoryzowanym wykorzystaniem oraz niszczarkę do plików, którymi użytkownik nie chce się dzielić.

Więcej informacji o funkcjach i zaletach Avast Premium można znaleźć na tej stronie.

Program jest przeznaczony dla osób indywidualnych. Klienci biznesowi mogą korzystać z programów Business.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.