Jak wygenerować kupon rabatowy na webePartners – instrukcja

0

WebePartners pozwala zarabiać nie tylko na linkach partnerskich, ale również generować dla swoich klientów kupony rabatowe. Osoby uczestniczące w programie partnerskim CORE mają również dostęp do kuponów specjalnych. To wyjątkowe oferty, które pozwalają zwiększyć sprzedaż i zaproponować swoim klientom naprawdę korzystne ceny.

Poradnik jak wygenerować kupony rabatowe na webePartners?

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

1. Logowanie

Zaloguj się w panelu webePartners. Proces rejestracji trwa zaledwie kilka minut.

Poradnik generowania kuponó na webePartners.

2. Wybór programu partnerskiego

Po lewej stronie, w menu, wybierz zakładkę programy partnerskie. Kupony rabatowe generowanie w programie partnerskim AVG na webePartners.

Po kliknięciu w nią rozwinie się dodatkowe menu, w którym wskaż opcję programy aktywne.Wybieramy aktywne programy w portalu webePartners.

3. Główny panel programu partnerskiego AVG

Głłwny panel programy partnerskiego AVG na webePartners.

Jeżeli jeszcze nie jesteś partnerem, dołącz za pomocą jednego kliknięcia.

Wybierz program partnerski AVG, klikając po lewej stronie ekranu. Na dole są dostępne dodatkowe opcje: generowanie linku i kuponów.

    1. (2) generowanie linku – pozwala uzyskać spersonalizowany link do umieszczenia na stronie / blogu / w mediach społecznościowych. Skorzystanie z niego przez internautów będzie powodowało naliczenia prowizji dla partnera programu.
    2. (3) kupony rabatowe – lista wszystkich dostępnych kuponów promocyjnych.

Jeżeli nie jesteś jeszcze uczestnikiem naszego programu partnerskiego to kliknij przycisk w prawym, dolnym rogu, by wysłać nam swoje zgłoszenie zarejestruj konto na webePartners. Zaakceptujemy je tak szybko jak to możliwe!

4. Kupony rabatowe

Wybranie opcji kupony rabatowe przenosi do listy wszystkich dostępnych kuponów. Masz dokładne informacje o każdym z nich. Niektóre są ograniczone czasowo, inne nie; niektóre są nadal możliwe do wykorzystania, inne straciły już swoją ważność.

Kliknij szczegóły, jeśli chcesz otrzymać więcej informacji o wybranej ofercie. Jeżeli wyrazisz zgodę na bycie członkiem naszego programu partnerskiego, będziesz otrzymywać informacje o pojawiających się kuponach.

Przycisk szczegóły przenosi do dodatkowych informacji o wybranym kuponie. Tu znajdziesz kod rabatowy, który możesz udostępnić swoim klientom.

Można z niego skorzystać wpisując go na naszej stronie podczas robienia zakupów.

Miejsce wpisywania kuponu rabatowego avg.

Tutaj należy wprowadzić kod w celu otrzymania rabatu.

5. Link partnerski

Prowizja – pamiętaj, że nalicza się tylko wtedy, gdy klienci wejdą na naszą stronę korzystając z twojego linku afiliacyjnego. Link generuje się tutaj, jest indywidualny dla każdego partnera. Wygeneruj link, skopiuj go i wklej na swojej stronie / w mailu do klientów, by zarabiać na polecaniu Avast i AVG.

Link partnerski avg.

Dzięki linkowi partnerskiemu możliwe jest otrzymanie 15% prowizji od sprzedaży.

Akcje promocyjne, kupony specjalne – specjalnie dla partnerów CORE

Umożliwiamy również prowadzenie specjalnych akcji promocyjnych. Jeżeli chcesz zaproponować swoim klientom coś ekstra, to skontaktuj się z nami: partnerzy@core.com.pl. Każdy z naszych partnerów może również wygenerować specjalny kupon, który będzie wysyłać bezpośrednio mailem do swoich klientów.

Dołącz do nas, zarabiaj na polecaniu produktów AVG i Avast i korzystaj z wielu możliwości promowania, jakie daje ci webePartners.

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy? Chcesz specjalny kupon ale nie wiesz jaki? Napisz do nas! Chętnie pomożemy 🙂

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.