Co nowego w programach AVAST w 2019 roku?

0

Zbliża się koniec roku, czas więc na nową wersję Avast, mającą dodatkowe funkcje i większe możliwości. Co się zmieni po najnowszej aktualizacji?

  • Ochrona antyphishingowa – pracuje na jeszcze skuteczniejszych algorytmach, które wykrywają fałszywe strony internetowe.
  • Tryb cichy – to rozwiązanie służące zablokowaniu wyskakujących okienek z komunikatami Avast oraz innych wybranych programów. Dzięki niemu nic nie przeszkadza podczas oglądania filmów lub robienia prezentacji.
  • Zwiększona ochrona prywatności – pozwala dodatkowo zabezpieczyć wrażliwe dane osobowe i prywatne pliki przed dostępem osób nieuprawnionych.

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami i podzielenia się tymi informacjami ze swoimi klientami!

Więcej informacji pod linkiem https://trybawaryjny.pl/avast-2019/

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.