Nowe zasady licencjonowania AVG Business Edition

0

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów od stycznia 2016 roku wprowadziliśmy zmiany w sposobie licencjonowania produktów z serii Business Edition.

Firmy i instytucje posiadające maksymalnie 25 komputerów będą mogły kupować licencje naszych produktów biznesowych co jedno stanowisko, a nie w pakietach, jak dotychczas.

Jak licencjonujemy biznesowe produkty AVG?

Obecnie można więc kupić AVG AntiVirus Business Edition 2016  oraz AVG Internet Security Business Edition 2016 w następujących konfiguracjach stanowisk:

  • 1 – 25 komputerów – co 1 stanowisko,
  • 30 – 200 komputerów – co 10 stanowisk (plus licencja na 75 stanowisk),
  • Powyżej 200 komputerów – co 25 stanowisk.

Taki sam sposób licencjonowania został również wprowadzony dla licencji typu GOV i EDU, a stanowiskiem mogą być oczywiście zarówno stacje robocze, jak i serwery z systemami Windows.

Zwiększanie liczby stanowisk.

Pamiętaj też, że w każdym momencie trwania licencji możesz rozszerzyć ją o kolejne stanowiska. Wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim opiekunem handlowym.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.