Moje Małe Standardy – pierwsze webinarium do ściągnięcia

0

W II edycji szkoleń AVG Moje Małe Standardy przypominamy pierwsze webinarium, od którego zaczął się cały cykl. Dowiecie się z niego czym jest standard, jak łamać mit niskiej ceny, a także jak przekonać klienta, który nie jest przekonany do zakupu. Sama konkretna i sprawdzona sprzedażowa wiedza, którą musisz znać.

Czym jest standard?

Materiał polecamy zwłaszcza osobom, które nie miały okazji wziąć udziału w pierwszym cyklu szkoleń.

Podczas szkolenia Rafał Judek skupia się na pojęciu standardu – tego czym jest, jak go wyznaczyć i wprowadzić w firmie.

Okazuje się, że możemy zwrócić uwagę na kilka różnych elementów, każdy jest ważny zarówno dla handlowca, jak i klienta i każdy może zwiększyć Twój zysk:

  • Standard powitania w sklepie
  • Standard rozmowy telefonicznej
  • Standard delegowania zadań
  • Standard nagradzania i karania
  • Standard wyznaczania celów pracy
  • Standard kontroli postępów
  • Standard kompetencji w firmie

Ponadto Rafał przedstawia kilka niezawodnych i sprawdzonych sposobów na pozyskanie nowych klientów – bardzo szybkich do wdrożenia w każdej, nawet bardzo małej, firmie.

Cena najważniejsza?

Czy naprawdę niska cena jest najlepsza? Czemu niektórzy sprzedają te same produkty znacznie drożej? Czy jako handlowiec boisz się pytania o cenę ? Czy wiesz, co w cenie jest najważniejsze dla klienta?

Rafał obala kilka ważnych mitów dotyczących ceny i, co ważniejsze, wysokości Twojego zysku. Dzięki temu możesz znacznie zmienić swoje podejście do myślenia o tym jak kształtuje się świadomość Twojego klienta i za co tak naprawdę jest w stanie zapłacić.

Łamanie obiekcji

Na deser pozostało to, co może być dla wielu handlowców najważniejsze – jak rozmawiać z klientem, który uporczywie mówi „nie” .  Jakie wątpliwości może mieć najczęściej? Jak go natychmiastowo przekonać? Jak wejść w rolę przyjaciela i osoby, która pomaga dokonać najwłaściwszego wyboru, a nie tylko handlowca.

Dowiesz się jakie są najczęściej spotykane obiekcje, jak na nie reagować i nie pozwolić, by pozorne problemy i wątpliwości, które możesz łatwo rozwiązać,  mogły skłonić klienta do odejścia.

Całe webinarium jest do obejrzenia całkowicie za darmo dla partnerów AVG z poniższego linka. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail. Otrzymasz na niego hasło, które pozwoli Ci pobrać nagranie.

Kliknij i obejrzyj pierwszy cykl webinarium Moje Małe Standardy

 

 

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.