Szybkie podsumowanie marca w AVG

0

Wiosenny Tryb Awaryjny. Podsumowanie marca

Na wiosnę, w marcu, postanowiliśmy zająć się zagadnieniami, które często pojawiają się w zapytaniach od klientów. Na Trybie Awaryjnym pojawiło się kilkanaście artykułów.

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

1. Bezpieczeństwo haseł i logowania

Duża ilość słabych haseł wynika z problemu z zapamiętaniem ich lub braku świadomości jak dobre hasło powinno wyglądać. Dla osób, którzy nie lubią zaśmiecać sobie pamięci przygotowaliśmy artykuł o menedżerach haseł ((http://trybawaryjny.pl/manager-hasel-2/), a dla tych, którzy nie wiedzą, jak stworzyć dobre hasło – krótki poradnik (http://trybawaryjny.pl/slabe-hasla/). Poza tym pisaliśmy również o przyszłościowych, alternatywnych metodach logowania, takich jak odcisk palca (i inne dane biometryczne http://trybawaryjny.pl/bezpieczne-logowanie-windows-10) oraz GOTPass (http://trybawaryjny.pl/bezpieczne-haslo-emotikony/).

2. Dzień dobry Windows 10!

Coraz więcej osób instaluje Win 10 i natyka się na problemy. Tematyce najnowszego Windowsa poświęciliśmy w marcu dwa artykuły. Jeden dotyczył przywracania systemu (http://trybawaryjny.pl/przywracanie-systemu-windows-10/), a drugi radzenia sobie z najczęściej spotykanymi błędami (http://trybawaryjny.pl/windows-10-top-5-rozwiazan-najczestszych-problemow/).

3. Bezpieczne dzieci w sieci … i poza nią

Rodzicom przygotowaliśmy krótki poradnik jak, krok po kroku, wprowadzić pociechę bezpiecznie w świat Internetu (http://trybawaryjny.pl/jak-uczyc-dzieci-bezpiecznego-poruszania-sie-w-sieci/). Rozważaliśmy też sens zakupu zabawek interaktywnych, pod kątem bezpieczeństwa zbieranych przez nie danych (http://trybawaryjny.pl/connected-toys-czyli-jak-bezpieczne-sa-inteligentne-zabawki/). Rzeczywistość wcale nie okazała się taka różowa…

4. Szybki jak Android, straszny jak wyciek danych bankowych…

Marcowe artykuły dotyczyły również smartfonów i możliwości ich przyspieszenia z wykorzystaniem AVG PC TuneUp (http://trybawaryjny.pl/jak-przyspieszyc-android/). Opublikowaliśmy również dane badania zrobionego w 11 krajach, w którym użytkowników telefonów pytano czego najbardziej się boją w związku z używaniem telefonu (http://trybawaryjny.pl/czego-najbardziej-boja-sie-uzytkownicy-smartfonow/). Okazuje się, że wyciek danych logowania do banku jest straszniejszy niż utrata swoich nagich zdjęć…

5. Film reklamowy i printscreen

W marcu zamieściliśmy również film reklamowy o AVG Internet Security – zachęcamy do wykorzystania materiału i wysyłki go swoim klientom. Nie brakło również porad jak wykorzystać darmowe programy do codziennego użytku (http://trybawaryjny.pl/jak-zrobic-zrzut-ekranu/).

Zapraszamy do komentowania, dzielenia się, pytania, polecania innym. Zostańcie z nami w kwietniu, też będzie się sporo działo!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.