Materiały marketingowe AVG 2016

0

Premiera AVG 2016 już za nami, miło mi poinformować, że na naszej stronie są już dostępne wszystkie, przetłumaczone materiały marketingowe.

Kliknij i pobierz materiały marketingowe AVG 2016

Co można tam znaleźć?

  • zdjęcia pudełek AVG (wersje dla klienta indywidualnego i wersje 2016)
  • pakiety informacyjne pdf (można je wydrukować, są przygotowane do rozmiaru A4/A5).
  • instrukcje dla użytkowników wersji business
  • logo (różne rozmiary, różne wersje)
  • screenshoty interfejsu programów

Ponadto, od zeszłego tygodnia, wszystkie wersje pudełkowe wysyłamy w nowych obwolutach – tak jak pisałem w artykule dotyczącym premiery, od 2016 roku rezygnujemy z oznaczenia wersji konsumenckich (zarówno tych dla domu jak i małego biura).

U Państwa opiekunów handlowych CORE są również dostępne ulotki oraz factsheety w formacie A5 – zawierają najważniejsze informacje dotyczące produktów, przygotowaliśmy je w nowej, wygodniejszej formie – dzięki mniejszemu rozmiarowi są dużo bardziej poręczne.

W tym tygodniu zamawiamy również kalendarze i plakaty – warto o nie podpytać u opiekuna. Kalendarze są… oryginalne, myślę, że się Państwu spodobają 😉

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.