Ważne zmiany i nowe materiały marketingowe!

0

W najbliższych dniach zmianie ulegną nazwy niektórych programów antywirusowych, oferowanych przez AVG. Zaktualizowane materiały promocyjne, specyfikacje techniczne i opisy znaleźć można na Avtrade.pl.

Co się zmieni?

Zmianie ulegają nazwy programów:

  • AVG Ultimate na AVG Ultimate MultiDevice
  • AVG TuneUp Unlimited na AVG TuneUp Multidevice
  • AVG Internet Security Unlimited na AVG Internet Security Multidevice

Celem zmian jest podkreślenie, że wybrane antywirusy są uniwersalne i można z nich korzystać na wielu urządzeniach.

W związku z powyższym przygotowaliśmy nowe grafiki pudełek oraz nowe opisy na strony www (uwzględniające zmienione nazwy programów).  Na stronie znajdują się również zaktualizowane pliki pdf z funkcjami programów (datasheets). Dodatkowo można pobrać pudełka do AVG Driver Updater, AVG PC TuneUp i AVG Internet Security, AVG Biznes które właśnie wrzuciliśmy na stronę.

Przypominamy, że z powyższych materiałów promocyjnych można dowolnie korzystać (umieszczać je na stronie, przesyłać klientom, publikować w mediach społecznościowych itp.).

Zachęcamy do korzystania i zaktualizowania danych na swoich stronach, a także podzielenia się tymi informacjami z klientami.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.