Najnowsze nagrody Avast i AVG

0

Z przyjemnością informujemy, że firma Avast otrzymała nagrody w grudniu 2022 r. od AV-TEST i AV-Comparatives za swoje rozwiązanie Avast Ultimate Business Security!

Nagroda AV-TEST Top Product (listopad – grudzień 2022 r.)

W listopadzie i grudniu ubiegłego roku AV-TEST oceniał 20 produktów do ochrony punktów końcowych w biznesie, koncentrując się na realistycznych scenariuszach testowych i sprawdzając produkty pod kątem rzeczywistych zagrożeń.

Nasz program Avast Ultimate Business Security uzyskał doskonały wynik w zakresie ochrony przed atakami złośliwego oprogramowania typu zero-day na podstawie 301 próbek, w tym zagrożeń internetowych i poczty e-mail. Uzyskaliśmy również 100% punktów w wykrywaniu szeroko rozpowszechnionego złośliwego oprogramowania, wykrytego w ciągu ostatnich czterech tygodni testów z wykorzystaniem 12 962 próbek.

AV-TEST, „Product Review and Certification Report: Approved Corporate Endpoint Protection Windows” Avast Ultimate Business 22.9, listopad – grudzień 2022 — przeczytaj pełne wyniki testu tutaj.

Nagroda AV-Comparatives Approved Business Product (grudzień 2022)

W przypadku AV-Comparatives zdobyliśmy nagrodę Approved Business Product z oceną wydajności „bardzo szybko”, wykryliśmy 100% próbek złośliwego oprogramowania z 0 fałszywymi alarmami i byliśmy jedynym dostawcą, który uzyskał wynik 100% w teście ochrony w świecie rzeczywistym.

AV-Comparatives, „Approved Business Security Product Award” dla Avast Ultimate Business Security, grudzień 2022 r. — przeczytaj pełne wyniki testu tutaj.

Jesteśmy tutaj, aby zapewnić ochronę Twoim klientom z sektora MŚP podczas poruszania się po cyfrowym świecie, oferując zaawansowane rozwiązania, których skuteczność została potwierdzona.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.