Nasze artykuły w „Rzeczpospolitej”

0

Wiedzy z zakresu bezpieczeństwa online nigdy za dużo, dlatego też działamy na rzecz edukowania i pokazywania jakie zagrożenia mogą czyhać na użytkowników w sieci. Naszym ostatnim projektem jest wakacyjna współpraca z ogólnopolską prasą, pozwalająca dotrzeć z informacjami do szerszego grona odbiorców. Przygotowaliśmy cykl artykułów specjalistycznych, które można przeczytać na łamach „Rzeczpospolitej”.

Napisaliśmy każdy artykuł w formie poradnika, prostym językiem, zrozumiałym dla laika. Nie trzeba być ekspertem, by poznać sposoby działania hakerów i sposoby zabezpieczenia się przed nimi. Mimo że w tekstach piszemy o firmach, przydadzą się one także użytkownikom indywidualnym, bo oni również są narażeni na podobne ataki.

Piszemy o trzech ważnych zagadnieniach:

  1. Największe zagrożenia dla komputerów w małej firmie

Tekst porusza tematykę polityki bezpieczeństwa w firmie. Wiele firm nie ma takiej, bo nie zdaje sobie sprawy na jakie zagrożenia (i konsekwencje!) się naraża.  Nasz artykuł pokazuje kilka podstawowych reguł, których trzeba przestrzegać w każdym przedsiębiorstwie. Ich wdrożenie pozwoli uniknąć wycieku danych lub utraty zasobów.

  1. Bezpieczny biznes w sieci

Artykuł poświęcony wybieraniu oprogramowania antywirusowego. Wiele programów na rynku ma ogrom funkcji, ale nie wszystkie są potrzebne w firmie. Jakie kryteria przyjąć przy zakupie? Co się przyda, a co jest zbędne i nie ma sensu wydawać na to pieniędzy? O tym można przeczytać w naszym tekście.

  1. Jak zabezpieczyć firmowy komputer w podróży?

Niezbędnik dla wszystkich, którzy podróżują służbowo (i prywatnie) z laptopem. Prezentujemy garść porad jak pilnować swojego komputera podczas wyjazdu, a także radzimy co robić (a czego nie robić) by zapisane na nim dane były bezpieczne.

Zachęcamy do przekazania tej informacji klientom!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.