NortonLifeLock i Avast łączą się w Gen Digital

0

NortonLifeLock Inc. sfinalizował przejęcie firmy Avast. Ponieważ transakcja została oficjalnie zamknięta, z przyjemnością informujemy o innych ważnych zmianach w naszej działalności.

Co się zmieniło?

NortonLifeLock i Avast połączyły się jako firma wielomarkowa z nową nazwą i logo jako Gen. Nowa nazwa firmy jest inspirowana pokoleniami ludzi, których pomagamy chronić – wczoraj, dziś i jutro.

Nazwa Gen pochodzi od słowa „pokolenie” – inspirowana połączeniem wielu pokoleń, które chronimy. Strzałka w literze „G” symbolizuje regenerację i ciągły cykl rozwoju w świecie cyfrowym.

Gen Logo

Gen to globalna firma, wspierająca Digital Freedom, powiększająca się rodzina marek konsumenckich, w tym Norton, Avast, LifeLock, Avira, AVG, ReputationDefender i CCleaner. Wspólne dziedzictwo jest zakorzenione w zapewnianiu bezpieczeństwa pierwszym pokoleniom cyfrowym. Gen zapewnia wiodące rozwiązania technologiczne w zakresie cyberbezpieczeństwa, prywatności w Internecie i ochrony tożsamości pół miliarda naszych użytkowników, aby mogli oni żyć bezpieczniej, prywatniej i pewniej w swoim cyfrowym życiu dzisiaj i dla przyszłych pokoleń.

Co to znaczy?

Obecnie nie ma żadnych zmian w umowach partnerskich i ustaleniach dotyczących rozliczeń. W nadchodzących miesiącach Twój zespół ds. sprzedaży i marketingu pomoże zapewnić wdrożenie planu informowania o ważnych zmianach.

Ta zmiana nazwy i logo firmy nie ma wpływu na rodzinę zaufanych marek. Ponieważ Gen wciąż się rozwija i ewoluuje jako firma wielomarkowa w jednej kategorii, jesteśmy zaangażowani w każdą z naszych unikalnych marek: Norton, Avast, LifeLock, Avira, AVG, ReputationDefender i CCleaner.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.