Nowa funkcja w programach Avast i AVG!

0

Użytkownicy, którzy korzystają z programów komercyjnych (płatnych), mogą skorzystać z nowej funkcji (dostępnej wraz z ostatnią aktualizacją).

[ihumbak_ads_rotator cat=”first” header=”Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy”]

To możliwość zablokowania stron www, które nie powinny być odwiedzane. Można ją wykorzystać w firmie, w celu uniemożliwienia zatrudnionym spędzania czasu pracy w social media lub na stronach rozrywkowych.

Dlaczego warto korzystać z blokowania stron w firmie?

Wielu pracowników spędza czas przeznaczony na pracę surfując po sieci. Są aktywni w social mediach, odwiedzają strony rozrywkowe lub grają online.

Dla pracodawcy to straty, bo jego ludzie nie wykonują swoich obowiązków zawodowych. Blokada stron pozwala rozwiązać ten problem, odcinając dostęp do rozrywki i pozwalając skupić się na pracy.

Jedną z najważniejszych zalet funkcji blokowania stron jest to, że nie można jej obejść. Działa na wszystkich przeglądarkach, a uruchomiona z poziomu administratora będzie aktywna na wszystkich komputerach w sieci.

Nie można jej wyłączyć z poziomu użytkownika, co zapewnia jej niezakłócone działanie.

Blokowanie stron pomaga też zapewnić bezpieczeństwo, dając możliwość zablokowania zawirusowanych lub fałszywych stron.

Jak włączyć blokowanie stron?

Funkcję uruchamia się w menu programu, wchodząc w ustawienia, a następnie w ochronę sieci. Wybranie dostosuj przenosi do kolejnej strony, gdzie znajduje się opcja blokowanie witryn.

Tam wystarczy wpisać adres strony (w całości lub jedynie jego część – wówczas blokowane będą wszystkie podstrony).

Nowa funkcja jest dostępna we wszystkich płatnych programach (nie działa w wersji Free).

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.