Nowa seria artykułów na blogu resellerskim AVG

0

W okresie wakacyjnym nie zapadamy w „sen urlopowy” :), ale ruszamy z nową serią artykułów na naszym blogu resellerskim, które, mamy nadzieje, okażą się pomocne w codziennej pracy resellera.

Przede wszystkim chcemy Wam – Resellerom – przybliżyć nasze zasady współpracy, chcemy wyjaśnić mechanizmy, które wypracowaliśmy, tak byście wiedzieli na czym współpraca z AVG polega i byście się nas nie bali 😉 – postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości z jakimi spotkaliśmy się do tej pory.

Poruszymy dość szerokie spektrum zagadnień – od „blokowania” klientów, poprzez warunki sprzedaży, aż do sposobów zamawiania licencji i kontaktów z opiekunami handlowymi.

Artykuły dotyczące stricte części handlowej będzie przygotowywał Robert Wach – specjalista ds. obsługi klientów handlowych, który w CORE pracuje już kilka lat i wszystkie rzeczy, które nieco roboczo możemy określić jako „handlowe”, nie mają przed nim tajemnic.

Zapraszam do zapoznania się z pierwszym artykułem z cyklu: „Projektowanie klientów w AVG” – Robert wyjaśnia w nim w jaki sposób można zgłosić i „zablokować” klient, tak by zaoferować mu najlepszą cenę, a sobie zagwarantować najkorzystniejszy rabat oraz najwyższy zysk.

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.