Nowa seria artykułów szkoleniowych

0

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od października 2014 rozpoczynamy kolejną serię artykułów szkoleniowych dla partnerów AVG. Projekt ten jest kontynuacją „Moich Małych Standardów” – autorskiego cyklu webinarów, które przygotowaliśmy dla Was na początku roku, w którym przedstawialiśmy przydatne i skuteczne informacje oraz techniki mogące pomóc w sprzedaży.

Wszystkie materiały (łącznie z nagraniami wideo szkoleń) znajdziecie dostępne tutaj.

W październiku nasz nowy trener – Andrzej Micor, przedstawi w serii 4 artykułów ABC prawdziwego handlowca – skuteczne porady, które można wdrożyć w swoim sklepie dosłownie w kilka w chwil.

Mamy nadzieję, że nowy cykl będzie się cieszył równie dużym (o ile nie większym) zainteresowaniem – śledźcie nasz blog, a także regularnie sprawdzajcie skrzynki e-mailowe, o wszystkich nowy tekstach będziemy informowali w newsletterach.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.