Nowa wersja Dystronet

0

Od marca 2015 roku zmieniliśmy adresy stron przeznaczonych dla partnerów AVG. Nie oznacza to rewolucji, gdyż wszystkie materiały dalej są dostępne. O zmianach informowaliśmy w mailingu, ale ponieważ dalej pojawiają się pytania, dotyczącego tego, jak i gdzie się zmieniło, przygotowałem krótki brief, który szybko pomoże Wam się odnaleźć w nowym panelu.

1. Zmieniliśmy domenę panelu zamówień programów AVG – teraz jest dostępny pod adresem:

https://system.dystronet.pl

Wszystkie fukcjonalności panelu pozostały bez zmian. 

2. Blog resellerski, który dotychczas był dostępny pod adresem reseller.avg.pl przenieśliśmy na stronę:

http://dystronet.pl

Ikona logowania do panelu zamówień znajduje się w prawym górnym rogu oraz na banerze po prawej stronie:

Gdzie zalogowac się do panelu zamówień.

By zalogować się do panelu zamówień AVG wystarczy kliknąć jeden z banerów.

Zachęcam do regularnych odwiedzin bloga – oprócz bieżących informacji dotyczących AVG (szkoleń, aktualizacji, nowych wersji programów, materiałów marketingowych), znajdziecie tam artykuły oraz infografiki zawierające konkretne porady handlowe – związane z negocjacjami, rozmową z klientem i skuteczną sprzedażą. 

Od tego tygodnia rusza również II edycja Moich Małych Standardów – czyli cyklu szkoleń przeznaczonych dla partnerów handlowych CORE. W najbliższym, które odbędzie się we wtorek 14 kwietnia o godzinie 11.00 Rafał skupi się na rzeczach związanych z wartością dodaną i jej efektywnego wykorzystania w procesie sprzedaży.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.