Nowe licencje Avast Business i AVG Business teraz nawet 20% taniej

0

Avast Business i AVG Business to produkty zapewniające kompleksową ochronę antywirusową w firmie bez względu na jej rozmiar. Oferują m.in. narzędzia chroniące przed znanymi zagrożeniami, osłaniające przed ransomware, zabezpieczające firmowe dane, ochronę tożsamości, dostęp do VPN czy nawet blokadę USB przed nieautoryzowanymi nośnikami.

W ramach najnowszej promocji nowe licencje na wspomniane produkty można teraz kupić nawet 20% taniej.

Szczegóły promocji


Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 31 marca 2023 roku. Aby skorzystać z rabatu 20%, należy skontaktować się ze swoim opiekunem klienta w CORE.

Jakich produktów dotyczy promocja?

  • Avast Essential Business Security
  • Avast Premium Business Security
  • Avast Ultimate Business Security
  • AVG Antivirus Business Edition
  • AVG Internet Security Business Edition

Rabat 20% przy zakupie obowiązuje wyłącznie nowych klientów, którzy nie kupowali wcześniej licencji. Promocja nie dotyczy osób przedłużających licencję, produktów konsumenckich ani licencji EDU/GOV/Non-Profit.

Szczegóły promocji

 

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.