Nowe materiały marketingowe od AVG i AVAST!

0

Na prośbę naszych partnerów rozbudowujemy bazę materiałów marketingowych dla produktów Avast i AVG. Dotychczas dla każdego z programów były dostępne teksty do wykorzystania na stronie www, opis funkcji oraz wizualizacja pudełka. Teraz uzupełniamy je o screen shoty – zdjęcia z interfejsu.

Screen shoty pozwolą klientom zapoznać się z funkcjami programów i przekonać, że obsługa antywirusów jest naprawdę prosta, a sam panel sterowania programem przejrzysty i łatwy w zarządzaniu.

Nowe materiały mogą spełniać funkcje informacyjne, promocyjne i edukacyjne. Można z nich dowolnie korzystać, publikując na swojej stronie, blogu, w social media lub dzieląc się nimi z klientami.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi materiałami NA TEJ STRONIE.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.