Nowe teksty i recenzje dotyczące AVG

0

Koniec roku jest często okazją, by robić podsumowania, zastanowić się nad tym co się wydarzyło w ubiegłym roku i zrobić plany na rok przyszły. Na to jeszcze przyjdzie pora, ale warto szybko przyjrzeć się tekstom, recenzjom i certyfikatom, które dotyczyły AVG w ostatnim kwartale tego roku.

Pulsie Biznesu ukazał się artykuł dotyczący wymuszeń na Facebooku, o których bardzo często informujemy użytkowników – zarówno na łamach naszego bloga, jak i poprzez fanpage AVG oraz e-maile.

Pojawiło się również kilka artykułów poświęconych AVG CloudCare antywirusowi w chmurze dedykowanemu dla biznesu. Warto w tym miejscu wspomnieć o CRN, OS NEWS oraz laboratorium AVLab.

AVLab bardzo szczegółowo przyjrzał się również nowym wersjom AVG: Internet Security 2015 oraz AVG FREE 2015.

Komputer Świat skupił się pod koniec roku na sprawdzeniu funkcjonalności AVG PC TuneUp 2015 – program otrzymał aż dwa certyfikaty, a w wydaniu papierowym ukazała się rozbudowana recenzja.

Jeżeli chodzi o certyfikaty, to AVG otrzymało trzy szczególnie ważne wyróżnienia od niezależnych laboratoriów badawczych, zajmujących się testowaniem oprogramowania: AVLab przyznało certyfikat dotyczący najwyższej wydajności (BEST +++), AV Comparatives doceniło wysoką skuteczność AVG przyznając również najwyższe wyróżnienie, a AV TEST po raz kolejny potwierdził niezawodność dystrybuowanego przez nas produktu. Wszystkie recenzje znajdują się tutaj.

Warto przyjrzeć się wynikom tych tekstów, szczególnie ze względu na pojawiające się głosy (i wciąż pokutujący mit) dotyczące „drastycznie” gorszej jakości oprogramowania AVG względem konkurencji. Gdy przyjrzymy się testom (np. AV TEST), widać, że AVG regularnie osiąga wyniki w granicach 98-99% skuteczności, bezbłędnie anihilując przytłaczającą większość pojawiających się zagrożeń. Gdy zestawiamy owe wyniki z wynikami konkurencji – okazuje się, że bardzo często są one na bardzo podobnym poziomie.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.