Nowy program w ofercie CORE – Hide My Ass!

0

Na stronie avg.pl pojawiły się odnośniki do nowego programu w ofercie – HMA! (Hide My Ass!). Jest to aplikacja służąca do bezpiecznego łączenia się z sieciami VPN na całym świecie. Rozwiązanie to jest kolejnym, wprowadzonym przez AVG pomysłem na zmaksymalizowanie bezpieczeństwa użytkowników. Dzięki HMA! możliwe jest chociażby niczym niezagrożone przeglądanie Internetu podczas korzystania z darmowych sieci Wi-Fi w kawiarni czy parku.

Wszystko co trzeba wiedzieć o programie Hide My Aaa od AVG

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Podstawowe informacje

  • Jeden z najprostszych w obsłudze VPN
  • Do wyboru blisko 200 krajów z jakimi można się połączyć ręcznie bądź automatycznie.
  • Program dostępny na komputerach z systemami Windows i MacOS.
  • Aplikacja dostępna w systemach Android, Windows i iOS.
  • Możliwość wyboru dogodnego modelu subskrypcji: miesięczy, półroczny i roczny.
  • Instalacja na dowolnej liczbie urządzeń, przy czym korzystać na raz mogą dwa z nich.
  • Łatwa i intuicyjna obsługa

Jakie korzyści płyną z posiadania aplikacji?

Dzięki HMA! można swobodnie korzystać z niezabiezpieczonych sieci Wi-Fi. Przeglądanie stron z blokadą regionalną, jeszcze nie było tak proste. To samo tyczy się zakupów przez Internet. Gdy wyjedzie się za granicę, bez problemu przegląda się polskie serwisy.

Możliwe jest ukrycie swojego położenia, gdy jest to potrzebne. Szyfrowanie przesyłanych danych zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Większość funkcji dostępna jest na jedno kliknięcie, te bardziej skomplikowane na maksymalnie kilka. Bardzo dokładne określenie miejsca, z którym chcemy się połączyć.

Dlaczego HMA!?

HMA! jest jednym z najlepszych programów VPN na rynku. Warto go kupić, jeśli często spotyka się z problemami blokady regionalnej na sklepy czy serwisy. Okazuje się też przydatny, gdy nie chce się pokazywać wszystkim własnej lokalizacji.

Dodatkowo zapewnia solidne bezpieczeństwo, gdy jest się w podróży i często korzystamy z darmowego Wi-Fi. Dostępność na tak wiele systemów i możliwość używania dwóch urządzeń na raz daje sporą swobodę. Jeśli firmy interesują się bezpieczeństwem, a ich pracownicy spędzają czas poza pracą, to taki program na pewno sprawdzi się w ich przypadku.

Jak działa HMA?

Instrukcję krok po kroku można znaleźć w poniższym filmie:

Gdzie znajdę film o HMA! do umieszczenia na swojej stronie?

Przygotowaliśmy bardzo krótki film reklamowy, który można pokazać / wysłać klientom lub kontrahentom.

Jak zamówić?

Jeżeli jesteś partnerem handlowym CORE – program HMA! możesz zamówić u swojego opiekuna handlowego: http://www.avg.pl/kontakt

Jeżeli nie jesteś partnerem CORE – zarejestruj się jako nasz reseller, skontaktujemy się z Tobą i przedstawiamy najlepsze warunki współpracy.

Przydatne linki:

  1. Instrukcja HMA krok po kroku.
  2. HMA na stronie www.avg.pl
  3. HMA na stronie TrybAwaryjny.pl

Masz pytania?

Jeżeli masz pytania związane z licencjonowaniem lub obsługą HMA – pisz śmiało w komentarzu!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.