Nowości w programach Avast w 2019

0

W nowym roku zwiększamy ochronę użytkownika w naszych programach antywirusowych. Zmiany czekają zarówno wersje premium, jak i darmowego antywirusa.

W wersjach Internet Security i Ultimate pojawi się nowa funkcjaochrona plików poufnych. To dodatkowe zabezpieczenie wszystkich tych plików, które zawierają dane osobowe i informacje wrażliwe.

Jak działa? Avast samodzielnie wyszukuje je i dodatkowo zabezpiecza. Każda próba manipulowania przy pliku spowoduje uruchomienia „alarmu” – poinformowanie użytkownika, że ktoś próbuje pobrać jego dane.

W wersji Free pojawiają się dwa nowe narzędzia. Darmowy antywirus otrzyma nową, zaktualizowaną ochronę antyphishingową (wychwytującą fałszywe strony www) oraz tryb cichy.

Ta ostatnia funkcja to prezent dla wszystkich, którzy nie lubią wyskakujących okienek z komunikatami. Avast automatycznie ją uruchamia podczas grania, oglądania filmów i puszczania prezentacji. Można też włączyć ją dla innych programów.

Więcej informacji o nowych funkcjach i programach 2019 dostępne jest na https://trybawaryjny.pl/ochrona-poufnych-danych

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.