Nowości na AVG.PL

0

W maju i czerwcu na AVG.PL pojawiło się kilka nowości i choć niektóre nie są związane bezpośrednio z obsługą partnerów handlowych, to chcieliśmy się pochwalić wszystkimi 🙂

1. Nowy wygląd Bloga AVG

Zmieniliśmy całkowicie wygląd bloga AVG – uporządkowaliśmy kategorie, dodaliśmy nowe, zwiększyliśmy częstotliwość artykułów. I zmieniliśmy nazwę na TrybAwaryjny.pl 🙂

Dodatkowo zorganizowaliśmy konkurs na imię ludka-ninja, który został reprezentantem odświeżonego Bloga AVG.

Od czerwca przed czyhającymi w Internecie zagrożeniami będzie przestrzegał… TRYBEK.

2. Nowa usługa – instalacja zdalna AVG

Wdrożyliśmy usługę instalacji zdalnej AVG – nasz ekspert może się połączyć z komputerem klienta i pełni zdalnie zainstalować AVG na jego komputerze.

3. Trzecia edycja szkoleń AVG dla partnerów

W maju w specjalnych szkoleniach handlowych wzięło udział w sumie 150 naszych partnerów handlowych. Szkolenia dotyczyły najskuteczniejszych i sprawdzonych metod sprzedaży. W wakacje nie zwalniamy tempa – na szkolenia zapraszamy 2x w miesiącu. O wszystkich informujemy tutaj: kliknij i nie przegap nowych szkoleń handlowych AVG. 

4. Nowe teksty na blogu handlowym – poradniki skutecznej sprzedaży

Na Dystronet.pl cały czas pojawiają się nowe teksty, pomagające Wam w handlu. Polecam ostatni z serii 10 rzeczy, które musi usłyszeć Twój klient.

5. A co lipcu?

W lipcu szykujemy kolejne szkolenia (na pewno odbędą się dwa) oraz udostępnimy nowe materiały dla naszych partnerów: w tym filmy, infografiki oraz nagrania szkoleń.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.