Nowy Portal AVG CloudCare

0

Nowa wersja AVG CloudCare zawiera wiele ulepszeń, które pomogą zarządzać Waszymi Klientami i stanowiskami. Jednym z udoskonaleń jest Portal Partnerów CloudCare (CPP). W całości zaktualizowaliśmy interfejs użytkownika, przechodząc na HTML5 rezygnując z technologii opartej na Flash. Dodatkowo naprawiliśmy niektóre błędy i wprowadziliśmy udogodnienia.

Czy będziesz musiał zaktualizować swój AVG CloudCare do wersji 3.3 u siebie lub na stanowiskach Klientów?

Nie będziesz musiał przeprowadzać ręcznych aktualizacji. Zapewniamy, że wszystkie dane Klientów (subskrypcje, stanowiska, polityki, raporty, ustawienia ostrzeżeń) są dostępne w nowej wersji (3.3) portalu.

Aktualizacja portalu miała miejsce 31 stycznia.

Stanowiska zostaną zaktualizowane do najnowszej wersji CloudCare 3.3 Client wraz z nowymi wersjami 2015 kilka tygodni po jej wprowadzeniu.

AVG CloudCare 3.3 będzie już teraz instalowany na wszystkich nowych stanowiskach. Możesz również zdecydować się na ręczną aktualizację przed terminem automatycznej aktualizacji.

Nowa wersja AVG CloudCare 3.3 będzie używała najnowszej wersji technologii HTML5. Odchodzimy od środowiska Flash!

Nowe funkcjonalności i ulepszenia

Nadrzędne Polityki

Szablony Reguł zostały zastąpione Nadrzędnymi Politykami, które można będzie udostępnić poszczególnym stanowiskom. Dodatkowo będzie możliwość zastosowania polityki już na etapie instalacji stanowisk.

Numeracja Rekordów

Sprecyzowane zostały zasady wyświetlania, sortowania i drukowania rekordów.

Scentralizowane Ostrzeżenia

Można będzie decydować, których stanowisk wybrane ostrzeżenia będą dotyczyły.

Nowy Cloud Backup

Reguły będzie można stosować zarówno dla stanowisk, serwerów, jak i dla systemów operacyjnych. Ulepszono również interfejs użytkownika.

Nawigacja

Zmieniony został layout i niektóre informacje, wyświetlane w portalu klienta.

Poprawa błędów

Naprawiono pojawiające się w AVG CloudCare błędy.

Pytania?

Jeżeli masz pytania dotyczące funkcjonalności AVG CloudCare lub chciałbyś zamówić wersję testową – skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym AVG.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.