Czym jest strona reseller.avg.pl?

0
Strona

To dedykowany blog dla resellerów, który powstał pod egidą firmy CORE (oficjalnego dystrybutora AVG) – dla partnerów (przyszłych i aktualnych) AVG w Polsce.

Sztandarowym „produktem” jest seria unikalnych webinariów z serii „Moje małe standardy” przygotowanych przez Rafała Judka – dyrektora handlowego CORE.

„Moje małe standardy” to seria spotkań, dzięki którym będziecie mogli Państwo niemalże natychmiast poprawić jakość zarządzania firmą, zwiększyć sprzedaż, poprawić komunikację z pracownikami i klientami.

Webinaria, które już się odbyły, są do pobrania w dziale szkolenia.

AVG

Oprócz webinariów, reseller.avg.pl dostarczy Państwu szereg informacji dotyczącej samej marki AVG – począwszy pod aktualnych promocji (dedykowanych specjalnie dla resellerów), poprzez elementy dotyczące aktualizacji i zmian w produktach, a także notek dotyczących szeroko rozumianego PR – informacji prasowych, testów, certyfikatów i zmian na stronie.

Blog

Projekt Rafała Judka to nie tylko szkolenia – to również seria dedykowanych, specjalistycznych artykułów dotyczących sprzedaży. Są one uzupełnieniem wiedzy zawartej w webinariach. Warto zatem regularnie zaglądać na bloga i zapisać się newsletter.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.