Nowa funkcja w programach AVAST – ochrona danych

0

Nowe zagrożenia pojawiają się codziennie, dlatego też programy antywirusowe Avast cały czas są rozwijane i wzbogacane o kolejne funkcje. W najnowszej wersji Avast Internet Security użytkownicy mogą skorzystać z ochrony danych poufnych. Powstała ona po to, by jeszcze lepiej chronić to, co najcenniejsze dla każdego posiadacza komputera: jego prywatne pliki.

Domowy komputer „wie” bardzo dużo o użytkowniku. Zna m.in. jego hasła dostępu, numery kont bankowych, przechowuje prywatne zdjęcia i dokumenty (skany umów, wyniki badań medycznych itp.). Te wszystkie pliki są gratką dla hakerów, którzy chętnie wejdą w ich posiadanie. Trudno je chronić, bo często nawet nie wiemy, gdzie i w którym pliku mamy zapisane coś ważnego!

Avast Internet Security oferuje dodatkową ochronę tego typu danych. Potrafi wyszukać i zabezpieczyć je, jeszcze lepiej chroniąc użytkownika przed wyciekiem informacji prywatnych.

Więcej informacji o nowej funkcji Avast IS na https://trybawaryjny.pl/nowa-ochrona-2019/

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.