Ochrona przed ransomware już wkrótce!

0

Aby ulepszyć istniejącą technologię wykrywania zagrożeń, która chroni naszych użytkowników przed oprogramowaniem ransomware, wprowadzamy do Avast Small Business Solutions dodatkową warstwę. Ma ona za zadanie chronić pliki przed oprogramowaniem ransomware i innymi złośliwymi programami próbującymi zmienić pliki. Zmiana będzie objęta subskrypcjami Essential, Premium i Ultimate dla urządzeń z systemem Windows i MacOS.

Jak działa Ochrona przed ransomware?
Ochrona przed ransomware blokuje oprogramowanie ransomware i nieautoryzowane programy przed zmianą, usuwaniem lub szyfrowaniem plików biznesowych w chronionych folderach. Chroni to firmy przed przestojami i wyłudzeniami oraz zapewnia nieprzerwany dostęp do systemów i danych.

Domyślnie Ochrona przed ransomware jest ustawiona na „Włączone” i automatycznie zabezpiecza foldery, w których zwykle przechowywane są dane osobowe (takie jak Dokumenty i Pobrane). Zabezpieczone są również podfoldery folderów chronionych. W razie potrzeby będziesz jednak mógł dostosować ochronę. Bądź na bieżąco, będzie więcej informacji na temat ochrony przed ransomware.

Czy zabezpieczyłeś już urządzenia mobilne swoich klientów?
Nie zapominaj, że usługa Mobile Protection* jest również dołączona do subskrypcji Avast Business dla Ciebie i Twoich klientów. Pomaga chronić prywatność pracowników i chronić urządzenia z systemem Android i iOS przed cyberzagrożeniami dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu antywirusowi mobilnemu i VPN.

Na każde subskrybowane urządzenie Ty i Twoi klienci macie bezpłatne urządzenie mobilne. Aby rozpocząć korzystanie z funkcji Mobile Protection i dowiedzieć się więcej o jej funkcjach, skontaktuj się ze swoim menedżerem konta.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.