Zarabiaj na licencjach OEM od AVG i AVAST

0

Ochrona antywirusowa powinna być skuteczna już od pierwszego połączenia z Internetem. Dlatego też producenci udostępniają licencje OEM, które można dołączać do nowego sprzętu lub usługi. Każdy z oferowanych przez nas programów Avast i AVG może mieć licencję również w wersji OEM.

Dlaczego warto skorzystać z licencji OEM?

Licencje OEM są szeroko stosowane na całym świecie. Pozwalają na zakup oryginalnego oprogramowania wraz ze sprzętem lub usługą, ale po korzystniejszej cenie. Dla użytkownika końcowego to wyjątkowa wygoda, bo nie musi szukać poszczególnych aplikacji – dostaje je wraz z zamówionymi produktami, ale znacznie taniej niż jakby miał je kupić w wersji BOX. Wystarczy aktywować klucz i korzystać z ochrony.

Licencje OEM dla antywirusów i innych programów Avast i AVG są dostępne w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Przypominamy, że ten rodzaj licencji ma swoje ograniczenia. Sprzedaż ich jako licencji pudełkowych lub wykorzystywanie w inny sposób łamie zasady licencji, co sprawia, że jest ona nielegalna.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.