Ogłoszenia o produktach Avast & AVG – nowe funkcje i ulepszenia!

0
Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Funkcja dziennika audytu w Business Hub

Ta funkcja jest dostępna w sekcji Raporty w Business Hub i AVG Cloud Management Console i umożliwia użytkownikom dostęp do obszernego dziennika działań użytkownika i systemu. Istnieje wiele różnych typów zdarzeń, dla których można zobaczyć działania, takie jak logowania, wylogowania, utworzone lub usunięte firmy, utworzone zadania i wiele więcej. W przyszłych wersjach Business Hub i AVG Cloud Management Console będziemy dodawać do tego raportu dodatkowe zdarzenia kontroli. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tymi artykułami bazy wiedzy: Avast Business Hub i AVG Cloud Management Console.

Osłona dostępu zdalnego dla serwerów Windows

Ciesz się spokojem, że serwery Windows, które chronisz dla swoich klientów, są również chronione przed złośliwymi połączeniami i atakami siłowymi.

Ochrona USB dla systemu MacOS

Urządzenia z systemem MacOS z subskrypcjami Premium i Ultimate Business Security zarządzane przez Business Hub mogą być teraz chronione przed nieautoryzowanym przesyłaniem danych i przedostawaniem się złośliwego oprogramowania do sieci za pośrednictwem zewnętrznych urządzeń USB. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat ochrony USB oraz obsługiwanych systemów operacyjnych, zapoznaj się z artykułem w naszej bazie wiedzy.

Planowanie ponownego uruchomienia

Ułatwiliśmy administratorom dostosowywanie ustawień ponownego uruchamiania w Business Hub i AVG Cloud Management Console. Administratorzy mogą teraz ustawić automatyczne ponowne uruchamianie urządzeń o określonej godzinie, po wylogowaniu, natychmiast lub wcale. Aby uzyskać dodatkowe informacje, zapoznaj się z naszymi artykułami bazy wiedzy dotyczącymi Avast Business Hub i AVG Cloud Management Console.

Rejestracja transakcji

Nie zapomnij zarejestrować swoich transakcji! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jak to zrobić, skontaktuj się ze swoim menedżerem konta.

Najnowsze nagrody

Z radością informujemy, że nasze rozwiązanie Ultimate Business Security otrzymało ostatnio nagrodę Top Product od AV-TEST GmbH za lipiec/sierpień!

AVTEST Avast 2022.08

Sprawdź pełne wyniki testu tutaj.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.