13 powodów dla których warto zostać partnerem handlowym CORE – dystrybutora AVG & AVAST

0

Program partnerski CORE jest skierowany do osób mających firmę (lub dopiero szukających pomysłu na biznes), chcących rozwinąć swoją działalność i poszukujących dodatkowych zarobków.

Jesteś właścicielem sieci osiedlowej, masz firmę informatyczną? Prowadzisz działalność i chcesz rozszerzyć ją o sprzedaż programów antywirusowych -> to nasza oferta jest dla ciebie. Jeżeli chcesz zacząć to robić – również zapraszamy!

Dlaczego warto współpracować z CORE? Co oferujemy?

Możliwość zyskania wysokiej prowizji za polecanie programów antywirusowych Avast i AVG dystrybuowanych przez naszą firmę.

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Jak to działa?

Bardzo prosto. Zapisujesz się do naszego programu partnerskiego. Podpisujemy umowę o współpracy. Gdy kupujesz u nas programy antywirusowe dla swoich klientów, możesz liczyć na niezłe prowizje i rabaty. Im więcej programów sprzedasz, tym większa prowizja dla ciebie!

Dlaczego warto dołączyć do programu partnerskiego?

Wystarczy że podpiszesz umowę, by móc dołączyć do grona naszych współpracowników. Jako jeden z nich możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Łatwo zamawiasz licencje na programy antywirusowe na naszej platformie, możesz wybierać spośród bogatej oferty programów dla domu i firmy. Mamy również tanie licencje do wersji OEM, dołączane do nowego sprzętu. Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne i marketingowe. I oczywiście zarabiasz na każdym kliencie.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Bo mamy jasne i przejrzyste zasady. Jak pracujesz i komu polecasz nasz program zależy od ciebie – nie ingerujemy w to. Nie mamy limitów minimalnych dla każdego z partnerów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, więc poważnie traktujemy naszych współpracowników. Prosto i konkretnie: Podpisujemy umowę > polecasz nasze programy, sprzedajesz je klientom > zgarniasz prowizję.

Jakie korzyści będziesz mieć ze współpracy z nami?

Umiemy docenić naszych współpracowników. Zostań jednym z nich i zbierz pakiet korzyści, które wiążą się z uczestnictwem w programie partnerskim CORE:

1. Wysoka prowizja.

Chcesz zarobić więcej? Każda osoba której sprzedasz jeden z produktów to dla ciebie gwarancja otrzymania prowizji. A ta jest naprawdę wysoka! Możesz więc zarabiać nie wstając z fotela; robiąc to co robisz i tak w ramach swojej działalności. Polecaj nasze antywirusy i zgarniaj prowizję.

2. Modna tematyka.

Cyberbezpieczeństwo jest teraz na topie – nie ma dnia żeby nie donoszono w mediach o kolejnym ataku lub kradzieży danych.

Lubisz zajmować się tym co jest trendy? Możesz rozszerzyć zakres swojej działalności. Poradź swoim klientom jak ochronić komórkę i komputer przed hakerami i utratą danych. To temat, który interesuje wszystkich, bo każdy korzysta ze smartfona i lubi posiedzieć w sieci.

3. Brak zobowiązań.

Nie chcesz musieć co miesiąc wyrabiać targetów, martwić się czy osiągniesz minimalne wskaźniki sprzedaży? Lubisz niezależność? U nas nie musisz podpisywać żadnych „lojalek”. Masz umowę, a to ile sprzedasz zależy od twojej inwencji, kreatywności i zaangażowania. Pracuj ile chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz – nie będziemy w to ingerować. U nas masz wolną rękę.

4. Licencje NFR – czyli pełne wersje antywirusa do 15 stanowisk dla Ciebie!

Chcesz wiedzieć co polecasz? Nie ma sprawy! Każdy nasz partner dostaje za darmo komercyjną, pełną wersję programu antywirusowego na Androida i komputer. Wszystkie funkcje, legalna wersja, pełna licencja – możesz testować i korzystać do woli.

5. Gwarancja uczciwości.

Chcesz mieć pewność że prowizja spłynie na twoje konto, a sprzedawany towar nie okaże się oszustwem? Masz taką gwarancje, bo jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem AVG i Avast w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Działamy jako legalna, zarejestrowana firma, od 20 lat obecna na rynku. Mamy wielu partnerów, z którymi współpracujemy w ramach tego programu partnerskiego. To daje ci 100% przekonanie, że wszystko jest legalne, zgodne z prawem i pewne!

6. Łatwe rozliczenia.

Program partnerski to również prostota rozliczeń. Nie musisz korzystać z systemów, zliczać wejść na stronę i kliknięć. Wystawiasz nam co miesiąc fakturę VAT i załatwione. A zamawiając licencje możesz skorzystać z naszego systemu dla resellerów – dystronet.pl. Szybko, łatwo i bez problemów zamówisz co trzeba.

7. Dodatkowe materiały promocyjne za darmo.

Masz ochotę rozwinąć swoją działalność jako nasz partner? Pomożemy ci! Dostaniesz od nas materiały promocyjne i reklamowe (filmy, ulotki, infografiki i maile do klientów), które może rozsyłać wśród znajomych. Nie musisz nic przygotowywać, bo wszystko dostajesz w takiej formie, że wystarczy przesłać dalej.

8. Brak wymagań wstępnych.

Nie masz doświadczenia, nie jesteś wyspecjalizowanym handlowcem? To nie problem, bo nie stawiamy żadnych wymagań dotyczących twojego CV i kariery zawodowej. Wystarczy, że masz firmę i chcesz sprzedawać nasze programy. To wystarczy by zostać jednym z naszych partnerów.

9. Wsparcie i pomoc.

Chcesz znać szczegóły techniczne? Szukasz wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa? U nas dostaniesz ją w pakiecie. Każdy nasz partner ma dostęp do wsparcia technicznego, może zadzwonić lub napisać do nas z pytaniami dotyczącymi programów. Organizujemy również webinaria i przygotowujemy materiały edukacyjne, byś mógł poszerzyć swoją wiedzę.

10. Nie musisz z niczego rezygnować.

Wiemy, że masz swoją pasję, pracę i inne ciekawe rzeczy do robienia. Nie musisz z nich rezygnować, bo program partnerski CORE nie wymaga pełnej dyspozycyjności. Zarabiaj dodatkowo kiedy chcesz, gdy masz wolną chwilę. To od ciebie zależy ile czasu poświęcisz na promowanie programów antywirusowych i ile na nim zarobisz.

11. Antywirus to doskonały pomysł na dosprzedaż

Zajmujesz się sprzedażą lub prowadzisz serwis sprzętu komputerowego? Masz sklep internetowy z akcesoriami komputerowymi, grami lub programami? A może Twoja firma dostarcza lokalną sieć osiedlową?

Jeżeli chcesz powiększyć asortyment produktów i zarabiać więcej – antywirus AVAST i AVG to doskonały pomysł.

Bez względu kim są Twoi klienci – każdy potrzebuje dobrej ochrony. Dosprzedaż antywirusa może Ci zapewni całkiem niezłe, dodatkowe profity.

12. Licencje OEM dla Twojej firmy

Jeżeli szukasz licencji OEM, które możesz dosprzedawać do swoich usług – świetnie trafiłeś. U nas je zamówisz w najlepszych cenach!

13. A za rok… kontynuacja

Na raz sprzedanym antywirusie możesz zarabiać wielokrotnie. Wszak klient za rok będzie musiał przedłużyć ochronę. Ty masz już gotowy kontakt, klienta chętnego na zakup, a od nas… dostajesz najlepszą cenę na kontynuację. Bajecznie, prawda?

Każda licencja może przynosić Ci zyski przez wiele, wiele lat

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jak się zapisać do naszego programu?

Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz na tej stronie lub napisz e-mail o tytule współpraca na partnerzy@core.com.plProgram partnerski CORE

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.