Recenzja PC TuneUp w nowym PC Format

0

Nie ukrywam, że takie testy lubimy 🙂

W czerwcowym PC Format ukazał się bardzo obszerny artykuł opisujący pełnię możliwości i funkcji PC TuneUp – czyli sztandarowego programu AVG optymalizującego pracę komputera.

wyniki nowego testu PC Format

Źródło – PC Format 07/2015

Bite sześć stron rozłożenia programu na czynniki pierwsze – od omówienia podstawowych funkcji poprzez test na dwóch komputerach (w tym 6-letnim stacjonarnym staruszku).

Jak piszą recenzenci: Program PC TuneUp 2015 jest liderem wśród programów służących do optymalizacji Windowsa. Pozwala wyeliminować irytująco długie czekanie na uruchomienie komputera oraz zainstalowanych w systemie aplikacji, naprawić błędy oraz automatycznie usunąć z dysku niepotrzebne pliki 

Wyniki testów PC TuneUp

Więc trochę o PC TuneUp w liczbach (badaniu był poddany 6-letni PC z CORE 2 Duo)

  • 54 % szybsze uruchamianie systemu
  • 18% szybsza praca i rozrywka
  • 69 GB miejsca na dysku zaoszczędzone

Wyniki na Ultrabooku:

  • 54% dłuższy czas pracy baterii
  • 90% dłuższe granie w gry
  • 50% dłuższe oglądanie filmów

Całość recenzji możecie przeczytać TUTAJ

Chyba nie znajdziemy lepszego argumentu by klientów przekonać do kupna – gdyby pytali się o to jak PC TuneUp wpłynie na prace ich systemu – mamy gotową, rzetelną odpowiedź.

Wystarczy podać wyniki powyższych testów 🙂

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.