Pierwsze szkolenia AVG CloudCare za nami

0

Wszystkim naszym partnerom handlowym dziękujemy za udział w dotychczasowych szkoleniach AVG CloudCare – podczas kilku spotkań brakło miejsc w pokoju webinarowym 🙂

Cieszymy się z tak dużego zainteresowania nowym oprogramowaniem AVG – dziękujemy za wszystkie pozytywne sygnały dotyczące nowych rozwiązań antywirusowych w chmurze.

Ponieważ zainteresowanie szkoleniami dalej jest bardzo duże – do końca września będą się one odbywać co piątek o godz. 12.00. Żeby się na nie zapisać, wystarczy skontaktować się z opiekunem handlowym AVG lub (dla osób, które jeszcze się nie zarejestrowały) – wypełnić formularz rejestracji na stronie głównej AVG.

Szkolenie składa się z dwóch części: handlowej i technicznej. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy przeglądarka podłączona do internetu, nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Webinarium trwa ok. 1 godziny.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.