Podsumowanie grudnia w CORE

0

Żegnamy stary rok i witamy nowy, życząc naszym partnerom biznesowym sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Zanim jednak na dobre zmienicie kalendarze, zachęcamy do lektury artykułów, które pojawiły się w grudniu na Dystronet.pl i na Trybie Awaryjnym. Jest co poczytać!

Na portalu dla resellerów znaleźć można trochę informacji technicznych. Kończy się wsparcie dla wybranych wersji programów AVG (szczegóły na http://dystronet.pl/zakonczenie-wsparcia-dla-starszych-wersji-avg/). To ważna informacja – warto zachęcić klientów do przejścia na nowsze oprogramowanie już dzisiaj!

Do dyspozycji jest też nagranie z ostatniego webinarium, poświęconego bezpieczeństwu na Facebooku (http://dystronet.pl/nagranie-bezpieczenstwo-facebooku/) oraz krótka ankieta sprawdzająca wiedzę o zagrożeniach w sieci (http://dystronet.pl/ankieta-wiedza-o-wirusach/). Zachęcamy do sprawdzenia się i polecenia klientom!

Bardziej rozbudowane informacje o bezpieczeństwie online znaleźć można na Trybie Awaryjnym. Tam pisaliśmy m.in. o popularnych mitach, które mogą skończyć się infekcją (http://trybawaryjny.pl/mity-dotyczace-bezpieczenstwa/) oraz o wyborze dobrego i jednocześnie taniego antywirusa (poradnik do przeczytania na http://trybawaryjny.pl/najtanszy-antywirus/). Sprawdźcie jakie funkcje się przydają!

Zwracaliśmy uwagę również na problemy bezpieczeństwa, z którymi mogą się spotkać w 2017 roku małe firmy. Szczegółowe zestawienie znaleźć można na http://trybawaryjny.pl/2017-male-firmy-na-celowniku/. Nie brakło kolejnego tekstu o polityce zmiany haseł i… jej nieskuteczności! Zainteresowani? Zapraszamy na http://trybawaryjny.pl/czestotliwosc-zmiany-hasla/.

Korzystając z pomocy czytelników Trybu przygotowaliśmy także kolejną część przydatnych skrótów klawiszowych. Można się z nimi zapoznać na http://trybawaryjny.pl/skroty-klawiszowe-iii/.

Jako że to już grudzień, musieliśmy podsumować stary rok. Najważniejsze wydarzenia z zakresu bezpieczeństwa zostały przedstawione w tym artykule: http://trybawaryjny.pl/rok-2016-w-cyberswiecie/.

Plany na 2017 są bogate. Dzięki pomocy czytelników mamy długą listę tematów, które chcieliby poruszyć na naszych łamach. Kolejne można zgłaszać pod postem: http://trybawaryjny.pl/nagrody-podpowiedzi/. Warto, bo ciekawe propozycje nagradzamy gadżetami AVG!

Zapraszamy do aktywnego śledzenia nowych wpisów i dzielenia się nimi ze swoimi klientami. Niech 2017 rok upłynie pod znakiem bezpieczeństwa online i bezpiecznych komputerów! Czego i Wam, i sobie życzymy.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.