Podsumowanie listopada

0

W listopadzie pojawiło się trochę mniej nowości, ale wszystkiemu winne są przygotowania do okresu świątecznego. Dla wielu sprzedawców Święta to czas wytężonej pracy. Również i my wpadliśmy w jej wir. Trzeba przecież przygotować grudniowe promocje i prezenty… 😉

Nie przeszkodziło nam to jednak w dalszej realizacji projektu szkoleń dla resellerów. W połowie miesiąca można było uczestniczyć w technicznym webinarium dotyczącym produktów AVG. Materiały (już wkrótce) będą dostępne na stronie.

Ideę szkoleń postanowiliśmy rozwijać również na Trybie Awaryjnym. Każdy czytelnik mógł wziąć udział w krótkim kursie dotyczącym bezpieczeństwa na Facebooku. Zainteresowanie było duże, więc pomysł zapewne doczeka się dalszego ciągu… Już planujemy kolejne tematy.

Na Trybie pojawiło się kilka ciekawych artykułów, do lektury których zachęcam:

Pisaliśmy o hasłach i sposobach na zabezpieczenie ich przed kradzieżą i ujawnieniem. Dwie checklisty (dla firm i dla użytkowników domowych) dostępne są na http://trybawaryjny.pl/domowe-hasla-checklista/ i http://trybawaryjny.pl/firmowe-hasla-checklista/.

Pojawiły się też doniesienia dotyczące nowych projektów Google. Tworzy on sztuczną inteligencję, która będzie potrafiła szyfrować wiadomości, bez używania zaprogramowanych kluczy kryptograficznych. O szczegółach można poczytać na http://trybawaryjny.pl/sztuczna-inteligencja-googlea-tworzy-wlasne-systemy-szyfrowania/.

Nowinki nie ominęły także Facebooka. Efekt kilkuletnich analiz został uwieńczony stworzeniem nowego narzędzia: Centrum Zapobiegania Nękaniu. Jego zadaniem jest edukowanie i pomoc w sytuacjach, gdy ktoś czuje się prześladowany na stronach FB. O Centrum można poczytać na http://trybawaryjny.pl/facebook-walczy-z-nekaniem-w-sieci/.

Zachęcam do śledzenia nowych treści i pojawiających się webinariów. Jeżeli macie pomysły na tematy artykułów, szkolenia lub materiały promocyjne lub chcecie podzielić się opinią – piszcie w komentarzach.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.