Podsumowanie października w CORE

0

Październikowe dni, mimo, że coraz krótsze, pełne były ciekawostek dla partnerów CORE. Przeczytajcie co się u nas działo i korzystajcie z nowych materiałów!

  • W październiku realizowaliśmy kolejny etap szkoleń: tym razem z bezpieczeństwa danych. Było o polityce haseł, szyfrowaniu dysków oraz zabezpieczeniu informacji wrażliwych. Szczegółowe materiały z webinarium już wkrótce będą dostępne na naszej stronie.
  • Już teraz można pobierać materiały marketingowe dotyczące przydatnych skrótów internetowych. To tematyka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem czytelników Trybu Awaryjnego; warto ją udostępnić! Infografiki i linki do artykułów dostępne są tutaj: http://dystronet.pl/skroty-klawiszowe/.
  • W ostatnim miesiącu mamy również trochę zmian związanych z fuzją AVG i Avast. Z dniem 3 października jest to jedna firma, oferująca oprogramowanie antywirusowe. Zmianie uległy też nazwy niektórych produktów – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na http://dystronet.pl/avast-przejmuje-avg/ i http://dystronet.pl/zmiany-nazwy-produktow/.

Na Trybie Awaryjnym również pojawiły się następne ciekawe artykuły. W tym miesiącu królują tam poradniki:

Zapraszam do lektury i zachęcam do dzielenia się tekstami i materiałami z klientami.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.