Podsumowanie pierwszego cyklu szkoleń

0

Kilka spotkań on-line już za nami. Czas na kilka spostrzeżeń. Cieszy mnie stale rosnące zainteresowanie taką formą edukacji.

Przyznam, że zaczynałem z dużą dozą nieufności do szkolenia via internet, ponieważ jestem przyzwyczajony do pracy z uczestnikami „fizycznie” obecnymi na sali. Forma webinaru jest sporym ograniczeniem trenerskim, ale z drugiej strony (paradoksalnie, ponieważ nikt mnie nie widzi), dużym wyzwaniem, ponieważ trzeba być bardziej przygotowanym i skupionym.

Przygotowując temat spotkania sięgam do różnych obszarów pracy, poszukując takich, które będą dla uczestnika interesujące. Najwięcej emocji i zainteresowania jak do tej pory wzbudziło szkolenie „Szef V. 3.0”.

Pamiętam, że zaplanowałem na nie 70 minut a trwało prawie 120 minut. Padło mnóstwo pytań i problemów, które wspólnie rozwiązywaliśmy, nawet po szkoleniu.

Oczywiście wszystkie dotychczasowe szkolenia i infografiki można pobrać z naszej strony, wystarczy kliknąć w link: materiały ze szkoleń AVG.

Chciałbym się również  podzielić  dwiema opiniami, które otrzymałem po szkoleniu dotyczącym delegowania zadań:

 


 

Kolejne przydatne szkolenie, które sam nazwałem “kobyłą większą niż myślałem”. Temat mega ciekawy bo bezpośrednio wpływający na relacje w firmie i osiągane przez nią wyniki. Zakres poruszanego tematu zapewne jeszcze na kilka kolejnych szkoleń z których z chęcią skorzystam.

Dziękuję za poświęcony czas i do usłyszenia.

Wojciech Głogowski


Słuchałem tego webinarium przewijanego rozmowami z pokemonami (tj. klientami). Po wysłuchaniu ostatnich szkoleń (on i offlineowo) przystąpiłem do zmiany strategii. Wysłuchałem wszystko i postanowiłem wdrożyć kilka pomysłów które – przez Szanownego – do mnie dotarły.

Miałem w swojej karierze kilkunastu pracowników, jednak do końca nie wiedziałem jak ich zmotywować / wymagać. Dziś bym już pewnych błędów nie popełnił.

Generalnie, dzięki za kawał dobrej roboty.

Jarosław Konowałek

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.