Podsumowanie wakacji w CORE – co wydarzyło się ciekawego?

0

Wakacje powoli mają się ku końcowi i czas wracać do pracy. Przez ostatnie dwa miesiące (mimo urlopów) sporo się u nas działo – o czym w telegraficznym skrócie poniżej.

W lecie kontynuowaliśmy szkolenia dla resellerów. Pierwsze szkolenie z phishingu cieszyło się dużym zainteresowaniem, poszliśmy więc za ciosem i pod koniec sierpnia odbyło się webinarium z ochrony urządzeń mobilnych. Materiały dostępne są pod tym linkiem: http://dystronet.pl/materialy-ze-szkolen/.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi tematami szkoleń i prosimy was o pomoc. Jakie informacje przydają się w waszej pracy? O co pytają klienci? Które zagadnienia wymagają wyjaśnienia? Ankietę można wypełnić na http://dystronet.pl/wypelnij-ankiete-core-marketing/czekamy na wasze głosy.

Sezon urlopowy powoli dobiega końca, warto więc przypomnieć się klientom. Na portalu dostępne są nowe materiały marketingowe, które można im zaprezentować:

Polecamy również artykuły i porady, które ukazały się w wakacje na TrybieAwaryjnym. Podzielcie się nimi ze swoimi klientami!

Pisaliśmy m.in. o:

Nie brakło także porad ułatwiających pracę w Windows 10. Przeczytać można było o kolejnych skrótach klawiszowych (http://trybawaryjny.pl/zaawansowane-skroty-klawiszowe/), a także o kilku użytecznych funkcjach http://trybawaryjny.pl/funkcje-windows-10/).

Zachęcam do śledzenia pojawiających się wiadomości i dzielenia się nimi ze swoimi klientami!

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.