Podsumowanie września w AVG

0

Ani się obejrzeliśmy, a już minął wrzesień. Zgodnie z nową, świecką tradycją, przygotowałem krótkie podsumowanie tego co wydarzyło się w AVG od strony sprzedażowej – czyli tej, która może zainteresować naszych partnerów handlowych.

  1. Przede wszystkim dalej kontynuowaliśmy szkolenia z AVG CloudCare – dziękujemy za udział. Aktualny terminarz na październik znajduje się tutaj: terminy szkoleń AVG.
  2.  

  3. Na blogu resellerskim rozpoczęliśmy nową serię wpisów: przyglądamy się po kolei wszystkim funkcjonalnościom AVG CloudCare. Zaczęliśmy od pulpitu zdalnego (remote IT) oraz funkcji antywirus. No cóż, chmura to przyszłość, a pozytywne opinie naszych partnerów, którzy oszczędzają olbrzymią ilość czasu dzięki rozwiązaniom AVG motywują nas do jeszcze wydajniejszej pracy. I większej ilości artykułów oczywiście 🙂
  4.  

  5. Od wojny z Rosją, poprzez dyski chmurze, po ankietę porno i bezpieczne konto – na blogu konsumenckim nie próżnowaliśmy. We wrześniu powstało, aż 9 artykułów i notek prasowych. Dodatkowo do 10 października trwa konkurs, w którym można wygrać cenne nagrody od AVG – zachęcamy do rozesłania informacji klientom. Więcej szczegółów: podsumowanie września w AVG.
  6.  

  7. Na koniec zostawiłem najlepszą informację – od października ruszamy z nowym cyklem szkoleń handlowych dla naszych partnerów. Zaczynamy od serii artykułów (przez cały październik), a później uruchamiamy webinaria. „Moje Małe Standardy” cieszyły się dużym zainteresowaniem, mamy nadzieję, że druga edycja (prowadzona przez nowego trenera – Andrzeja Micora) zanotuje porównywalny sukces. Więcej informacji już niebawem na blogu i w naszych mailingach.
  8.  

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.